מוזיאון הלובר סיור וירטואלי

צאו למסע מרתק באחד ממוסדות התרבות הידועים בעולם, מוזיאון הלובר, מבלי לדרוך מחוץ לביתכם.

הלובר, עדות אמיתית ליצירתיות האנושית וליכולת האמנותית, מכיל כמה מיצירות האמנות המלכותיות ביותר בהיסטוריה. האוסף מעורר ההשראה שלה שבה את ליבם של מיליונים, אך לא לכולם הייתה הזכות לפאר את אולמותיה. הודות להתקדמות הטכנולוגיה והנגישות המקוונת, מתאפשר כעת סיור וירטואלי במוזיאון הלובר, המעניק לחובבי אמנות מהארץ ומהעולם הזדמנות נדירה לגלות ולהתענג על פאר המוזיאון מהנוחות של מסכיהם. היו מוכנים לטבול את עצמכם בחוויה אינטראקטיבית שאין כמותה, כאשר אנו חושפים עולם של יצירות מופת היסטוריות ואמנות מפוארת בת מאות שנים. אז, האם אתה מוכן לצאת לחקירה וירטואלית זו ולחשוף את אבני החן הנסתרות של מוזיאון הלובר?

סיור באוסף האמנות המפורסם במוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר, השוכן בלב פריז, הוא ביתו של אחד מאוספי האמנות יוצאי הדופן והנרחבים ביותר בעולם. עם למעלה מ -9 מיליון מבקרים בשנה, המוזיאון האיקוני הזה מכיל כ -460,000 יצירות אמנות, 38,000 מהן מוצגות להערכת הציבור. ביקור בלובר מציע ללא ספק חוויה שובת לב ומעשירה, הטובלת את האורחים בעולם האמנות והתרבות.

מוזיאון הלובר ההיסטורי, שהוקם בשנת 1793, הוא ארמון מלכותי לשעבר שעומד כיום כמאגר מקיף של יצירות מופת אמנותיות המשתרעות על פני תקופות שונות מתרבויות עתיקות ועד תחילת המאה ה -19. האוסף הנרחב מקיף מגוון רחב של צורות אמנות, כולל ציורים, פסלים, אמנות דקורטיבית ועתיקות, יחד עם רשימה מתפתחת ללא הרף של תערוכות מתחלפות.

במהלך סיור בלובר, המבקרים יכולים לצפות לפגוש מגוון של יצירות מופת בעלות שם עולמי. המונה ליזה האניגמטית של לאונרדו דה וינצ'י, אולי הציור המפורסם ביותר בכל הזמנים, שובה את דמיונם של מיליונים עם חיוכה העדין ומבטה החידתי. הניצחון המכונף עוצר הנשימה של סמותראקיה, פסל הלניסטי מהמאה ה-2 לפנה"ס, מוצג גם הוא במוזיאון, ומעורר התפעלות מהתיאור המורכב של נייקי, אלת הניצחון היוונית. בנוסף, המבקרים יכולים להתפעל מוונוס דה מילו, פסל יווני עתיק המוכר ביופיו שובה הלב.

מעבר ליצירות האיקוניות הללו, מוזיאון הלובר מציע שפע של אוצרות מסנוורים לחקור, כאשר האוסף המגוון מייצג אינספור סיפורים, שיעורים והשראה המושרשים בהיסטוריה האנושית. עבור חובבי אמנות, היסטוריונים ומבקרים מזדמנים כאחד, הלובר מציג מפגש שאין שני לו עם פסגת היצירה האנושית והמארג התרבותי העשיר של עולמנו.

חוויה אינטראקטיבית סוחפת: מבט מקרוב על הלובר

מוזיאון הלובר, עם אוסף האמנות העצום והמגוון שלו, מציע שפע של חוויות אינטראקטיביות סוחפות המשמשות להעשיר את הבנת המבקרים של יצירות המופת המוצגות. חוויות אלה מגיעות בצורה של סיורים מודרכים, מיצבי מולטימדיה וסדנאות אינטראקטיביות המספקות מגוון רחב של תחומי עניין וקבוצות גיל. על ידי מעורבות מבקרים בערוצים שונים, הלובר שואף ליצור הבנה והערכה משופרות של אמנות על פני תרבויות ותקופות שונות.

סיורים מודרכים הם היבט משמעותי של החוויה הסוחפת בלובר. הם מספקים תובנה מקצועית על ההיסטוריה והמשמעות של יצירות האמנות, חושפים את הסיפורים והסודות שמאחורי יצירות המופת. המבקרים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של סיורים נושאיים, כגון אלה המתמקדים ביצירות המופת של המוזיאון, תרבויות עתיקות, או תנועות אמנות. חלק מהסיורים המודרכים מיועדים במיוחד למשפחות ולילדים, ומספקים היכרות מרתקת ומותאמת לגיל עם תולדות האמנות.

מיצבי מולטימדיה ותצוגות אינטראקטיביות

מעבר לסיורים מודרכים, הלובר מציע מיצבי מולטימדיה חדישים המעודדים את המבקרים לעסוק ולתקשר עם יצירות האמנות בדרכים חדשות ומרגשות. מיצבים אלה משלבים מרכיבים חזותיים, שמיעתיים ומישושיים כדי להציג פלטפורמת למידה מקיפה ומעוררת לחוויה מוזיאלית שובת לב. לדוגמה, "גלריית הזמן" של מוזיאון הלובר מציגה תצוגה מסודרת כרונולוגית של יצירות המופת של המוזיאון, מלווה במצגות מולטימדיה המתארות את ההקשרים והפרשנויות ההיסטוריות של יצירות האמנות. גישה אינטראקטיבית זו מזמינה את המבקרים ליצור קשרים ופרשנויות משלהם על פני ציר הזמן ולתפוס הבנה עמוקה יותר של האמנות.

חוויות מותאמות למבקרים צעירים

מתוך הכרה בחשיבות של מעורבות קהל צעיר, הלובר פיתח מספר חוויות אינטראקטיביות במיוחד לילדים. אלה כוללים חפש את המטמון, סדנאות וסיורים מודרכים שנועדו לעורר סקרנות ולטפח אהבה מוקדמת לאמנות. תוכניות מסוימות, כגון "Mini Discovery Visits", משרתות ילדים כבר מגיל שלוש, ומספקות היכרות מותאמת גיל עם עולם האמנות באמצעות ספרי סיפורים אינטראקטיביים, פעילויות יצירתיות וחוויות מעשיות.

על ידי הצעת מגוון של חוויות אינטראקטיביות סוחפות, מוזיאון הלובר שואף להפוך את האמנות לנגישה יותר, מרתקת ומהנה יותר עבור מבקרים בכל הגילאים. באמצעות הדרכה מקצועית, מיצבי מולטימדיה חדשניים והתמקדות בטיפוח סקרנות, הלובר מציג את אוסף האמנות המפורסם שלו באופן שמושך מבקרים בפעם הראשונה וחובבי אמנות מנוסים, ומבטיח חוויה בלתי נשכחת שמשאירה רושם מתמשך. בסעיפים הבאים נדון באופן שבו הרחיב הלובר גישה מרתקת זו לחקירתו הווירטואלית, והפך את אוצרותיו לנגישים יותר מאי פעם.

חקירה וירטואלית של יצירות מופת היסטוריות במוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר הוא כבר זמן רב חלוץ בתחום שילוב טכנולוגיה ואמנות, ומספק למבקרים דרכים חדשניות לחקור וללמוד על האוסף העצום של יצירות מופת היסטוריות. בשנים האחרונות הרחיב המוזיאון באופן משמעותי את היצע האונליין שלו, ומאפשר לחובבי אמנות ברחבי העולם ליהנות מאוסף האמנות יוצא הדופן של המוזיאון, ללא קשר למיקום גיאוגרפי או מגבלות פיזיות.

אחד ההישגים המרשימים ביותר של היוזמות המקוונות של הלובר הוא הסיורים הווירטואליים שלהם. סיורים פנורמיים אלה של 360 מעלות מציעים רמת פירוט מרשימה, ומאפשרים למבקרים לחקור חדרים המוקדשים לצורות אמנות שונות, כמו עתיקות מצריות, אמנות דקורטיבית וציורים, בין היתר. משתמשים יכולים לנווט בקלות בחללים האיקוניים של המוזיאון, כגון Salle des Caryatides או אולם נפוליאון, או לחקור תערוכות בעלות משמעות היסטורית, כמו אמנות המהפכה הצרפתית, פשוט על ידי לחיצה וגרירה דרכם על פני המסך.

מעבר לסיורים הווירטואליים, הלובר מציע גם מגוון תערוכות מקוונות המציגות נושאים, תקופות או אמנים ספציפיים, ומספקות למבקרים צלילה עמוקה לתוך ההיסטוריה האמנותית העשירה של המוזיאון. תמונות ברזולוציה גבוהה של יצירות האמנות המוצגות מלוות בתיאורים מעמיקים ומידע הקשרי, המשפרים עוד יותר את הבנתו של המבקר המקוון את האמנות המדוברת.

היתרונות של חקירה וירטואלית

סיור וירטואלי באוסף האמנות היוקרתי של מוזיאון הלובר מציע שפע של יתרונות למשתמשים. ראשית, זה מגדיל באופן משמעותי את הגישה להיצע העצום של המוזיאון, מה שהופך יצירות מופת בעלות שם עולמי לזמינות לקהל רחב הרבה יותר מאשר היה אפשרי באמצעות ביקורים אישיים בלבד. דמוקרטיזציה זו של האמנות משמעותית במיוחד עבור אלה שאולי אין להם את האמצעים או היכולת לנסוע לפריז כדי לראות את המוזיאון באופן אישי.

בנוסף, חקר וירטואלי עוקף את בעיות הצפיפות שיכולות לפעמים להציק למוזיאונים המפורסמים ביותר בעולם. מבקרים מקוונים יכולים להעריך את יצירות האמנות בבדידות יחסית, ללא הסחות דעת של קהל גדול, ויכולים לחקור בקצב שלהם, ואולי להקדיש זמן רב יותר להתבוננות והערכה של יצירות אמנות בודדות. יתר על כן, סיורים וירטואליים מאפשרים גישה לאזורים במוזיאון שעשויים להיות סגורים זמנית או לא זמינים לקהל הרחב בשל מאמצי תחזוקה או שימור.

מקסום החוויה הווירטואלית במוזיאון הלובר דורש מעט תכנון והכנה. לקבלת החוויה הטובה ביותר, משתמשים צריכים לוודא שיש להם חיבור אינטרנט יציב, מכיוון שקבצי תמונה גדולים וסיורים וירטואליים יכולים להיות עתירי רוחב פס. בנוסף, שימוש באוזניות או הגדרת רמקולים באיכות גבוהה יכול לעזור להעשיר את החוויה, מכיוון שתערוכות וחוויות וירטואליות רבות עשויות לכלול תוכן שמע נלווה. לבסוף, השימוש במסך גדול או אפילו במקרן יכול לעזור ליצור סביבה סוחפת יותר, ולגרום לך להרגיש כאילו אתה באמת משוטט במסדרונות הלובר, לחקור את אוסף האמנות שאין שני לו.

נגישות מקוונת בלובר: מבט-על

בעולמנו המודרני והמחובר דיגיטלית, למוזיאונים ולמוסדות תרבות יש אחריות להפוך את האוספים והתערוכות שלהם לנגישים יותר לקהל גלובלי, ומוזיאון הלובר אינו יוצא מן הכלל. חלק זה מתעמק בדרכים השונות שבהן המבקרים בלובר יכולים לגשת לאוסף האמנות ולחוות את המוזיאון באופן מקוון, מהאתר הרשמי של הלובר ושותפויות עם ארגונים אחרים להפקת סיורים ותערוכות וירטואליות. כמו כן, יטופלו האתגרים הכרוכים ביצירת חוויה מקוונת נגישה, כמו גם מבט אל עתיד הנגישות המקוונת במוזיאון.

האתר הרשמי של הלובר הוא מרכז מרכזי לנגישות מקוונת, ומספק שפע של מידע על תערוכות מוזיאונים, אירועים ומידע מעשי למבקרים. עם זאת, הסיורים הווירטואליים הצפויים מאוד חיוניים בהצעת חוויה סוחפת ואינטראקטיבית יותר לקהלים מרוחקים. באמצעות שותפויות עם חברות כמו Google Arts & Culture ומוסדות תרבות אחרים, הלובר הצליח לייצר סיורים וירטואליים, תערוכות ותמונות ברזולוציה גבוהה של יצירות מופת מאוסף האמנות המפורסם שלהם. חלק מהסיורים הווירטואליים אפילו מאפשרים למשתמשים לחקור את המוזיאון באמצעות תמונות פנורמיות של 360 מעלות, כאילו הם עומדים בגלריות עצמן.

יצירת חוויה מקוונת נגישה מגיעה עם אתגרים: עיבוד תמונות ברזולוציה גבוהה של יצירות אמנות עדינות, הבטחת תרגום מדויק של תיאורים לקהל גלובלי, והפיכת האתר והסיורים הווירטואליים לתואמים למכשירים שונים ונגישים לאנשים עם מוגבלויות. בתגובה לאתגרים אלה, הלובר השקיע ללא הרף בעדכון אתר האינטרנט והמשאבים שלו כדי להציע חוויה מכילה יותר לכל המבקרים, ללא קשר למיקומם או יכולתם.

עתיד הנגישות המקוונת בלובר

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, אנו יכולים לצפות להתקדמות גדולה יותר בנגישות מקוונת בלובר ובמוסדות תרבות אחרים. משילוב חוויות מציאות מדומה לחקירה מקיפה עוד יותר של המוזיאון ועד צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית שיכולים להדריך משתמשים דרך הגלריות, האפשרויות הן עצומות. בנוסף, שילוב טוב יותר של משאבים כגון סיורים וירטואליים, חוויות מולטימדיה ומשאבים חינוכיים באתר הרשמי יכול להבטיח כי האוסף העשיר וההיסטוריה של הלובר יוכלו ליהנות על ידי קהל עולמי.

לסיכום, על ידי אימוץ נגישות מקוונת ושיפור החקירה הווירטואלית, מוזיאון הלובר מרחיב את טווח ההגעה שלו מעבר לקירות הפיזיים של המוזיאון ומזמין חובבי אמנות לגלות את אוצרותיהם מרחבי העולם. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, נגישות מקוונת זו רק תמשיך לגדול ולהתפתח, אז אל תחמיצו את ההזדמנות לחוות את הלובר, אפילו מהנוחות של הבית שלכם. וזכרו, כשאתם חוקרים באופן וירטואלי את יצירות המופת ההיסטוריות הללו, שזו רק הצצה לפלאים שמחכים לכם בביקור אישי בעתיד.

גלו את יופיו של הלובר: מדריך טיולים וירטואלי

יציאה לסיור וירטואלי במוזיאון הלובר מאפשרת לכם לחקור את אוספיו העצומים ולשקוע באמנות עוצרת הנשימה שהוא מאכלס, והכל בנוחות של ביתכם. בחלק זה נספק עצות מעשיות וטיפים לתכנון וניווט הסיור הווירטואלי שלכם באחד המוזיאונים המפורסמים בעולם. על ידי ביצוע הצעות אלה, תוכל למטב את החוויה הווירטואלית שלך, ולהפוך אותה לבלתי נשכחת ומספקת כמעט כמו ביקור פנים אל פנים.

שלב 1: הכירו את המשאבים המקוונים של הלובר

לפני תחילת הסיור הווירטואלי שלך, קח קצת זמן לחקור את המשאבים הזמינים באתר הרשמי של הלובר. אלה כוללים מפה אינטראקטיבית, תערוכות וירטואליות, גלריות תמונות ומשאבים חינוכיים. דפדף בין המדורים השונים והכר את פריסת האתר כדי להבטיח חווית סיור וירטואלית חלקה.

שלב 2: בחר את נתיב הסיור הווירטואלי שלך

עם אוסף אמנות עצום כמו זה של הלובר, תכנון הסיור הווירטואלי שלך הוא חיוני. החליטו אילו חלקים או תערוכות תרצו לחקור לעומק, והכינו רשימה של יצירות המופת שחובה לראות. היו מציאותיים לגבי הזמן שתוכלו להקדיש לביקור הווירטואלי שלכם ותעדפו את העדפותיכם בהתאם. אם אינכם בטוחים היכן להתחיל, התחילו עם קולקציות ידועות כמו המונה ליזה, ונוס דה מילו והניצחון המכונף.

שלב 3: השתמש בטכנולוגיה לטבילה

כדי לשפר את איכות החוויה הווירטואלית שלך, השתמש בטכנולוגיה המשפרת את החוויה הסוחפת. השתמש באוזניות לחוויה שמיעתית מיטבית, ושקול לחבר את המכשיר למסך גדול או למשקפי מציאות מדומה לקבלת חוויה חזותית מפורטת יותר. תוספות אלה יכולות לעשות את כל ההבדל בהבאת יצירות המופת של הלובר לחיים.

שלב 4: עיסוק בתוכן מולטימדיה

אתר הלובר מציע מגוון תכני מולטימדיה המשלימים את חווית הסיור הווירטואלי. נצל מדריכי שמע, קטעי וידאו ותיאורים אינפורמטיביים כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר של יצירות האמנות וההקשר ההיסטורי שלהן. זה יעשיר את החוויה הכוללת שלך ויספק תובנות יקרות ערך לגבי יצירות המופת שאתה נתקל בהן.

שלב 5: שתף את החוויה

אחד ההיבטים המתגמלים ביותר של ביקור במוזיאון הוא לחלוק את החוויה עם אחרים. למרות שסיור וירטואלי עשוי שלא להציע את אותה רמה של אינטראקציה חברתית כמו ביקור פיזי, אתה עדיין יכול ליצור קשר עם חברים או משפחה על ידי ארגון סיור וירטואלי קבוצתי. שתף פעולה בזמן אמת כדי לדון ולחקור את יצירות האמנות יחד, או קבע שיחת וידאו כדי להחליף מחשבות ורשמים לאחר מכן.

על ידי ביצוע השלבים הבאים, תוכלו להבטיח סיור וירטואלי מרתק וסוחף במוזיאון הלובר. ככל שתחקרו את יצירות האמנות המדהימות ותעמיקו בחוויות האינטראקטיביות של המוזיאון, ייתכן שתמצאו את עצמכם מלאי השראה להתחיל לתכנן גם ביקור פנים אל פנים בעתיד. בחלק הבא, "מסע וירטואלי דרך אבני החן של מוזיאון הלובר", נדריך אתכם עוד יותר בכמה מיצירות המופת מעוררות ההשראה ביותר שמחכות לכם במהלך החקירה הווירטואלית שלכם.

מסע וירטואלי בין פניני מוזיאון הלובר

בסיום הסיור הווירטואלי של מוזיאון הלובר, הרשו לנו לטבול בכמה מיצירות האמנות עוצרות הנשימה ביותר המוצגות. אי אפשר שלא להישבות בקסמה של המונה ליזה האניגמטית, מבטה עוקב אחרינו לא משנה היכן אנו עומדים. הפרטים המדהימים והריאליזם של תווי פניה, שצוירו על ידי לאונרדו דה וינצ'י האגדי, ממשיכים לסקרן חובבי אמנות וצופים מזדמנים כאחד.

הלאה, הפסל דמוי החיים להפליא של ונוס דה מילו עומד גבוה, ומציג לראווה את מיומנותם של פסלים יוונים עתיקים. צורתה העקומה וזרועותיה החסרות והמסתוריות מזמינות אינספור פרשנויות ותהיות לגבי מקורותיה וכוונותיה של היצירה. הניצחון המכונף של סמותראקיה, יצירת מופת של פיסול הלניסטי, מגלם את עצם מהות הניצחון, כאילו קפא בזמן על חרטום של ספינה מלכותית.

אלו הם רק חלק מאינספור האוצרות האמנותיים שיתגלו במהלך הסיור הווירטואלי שלכם במוזיאון הלובר. אנו ממליצים לכם להעמיק באוסף הנרחב של המוזיאון ולהעשיר את הידע שלכם באמנות ובהיסטוריה. בעודכם חוקרים, תנו לסיור הווירטואלי לעורר השראה בתוכניותיכם העתידיות לבקר בלובר באופן אישי, ולעמוד ביראת כבוד מול יצירות מופת מרהיבות אלה.

יצירות מופת בולטות של הלובר ואמבניהם

גלו כמה מיצירות המופת הבולטות ביותר במוזיאון הלובר ואת האמנים המפורסמים שמאחוריהן בטבלה למטה.

אמן יצירת מופת
הכתרתו של נפוליאון ז'אק-לואי דוד
רפסודת המדוזה תיאודור ז'ריקו

שאלות נפוצות לגבי The Louvre Museum Virtual Tour

גלו כמה שאלות נפוצות על מוזיאון הלובר ואפשרויות הסיור הווירטואלי שלו למטה.

 • אילו מכשירים ודפדפנים מתאימים לסיור וירטואלי במוזיאון הלובר?
  רוב המכשירים המודרניים, כולל סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים, תואמים לסיור וירטואלי במוזיאון הלובר. דפדפנים פופולריים כמו Google Chrome, Mozilla Firefox ו-Safari אמורים לעבוד בצורה חלקה עם החוויה הווירטואלית.
 • האם הכניסה לאוסף המקוון ולסיורים הווירטואליים של מוזיאון הלובר כרוכה בתשלום?
  הגישה לאוסף המקוון ולסיורים הווירטואליים של מוזיאון הלובר היא בדרך כלל ללא תשלום. עם זאת, חוויות אינטראקטיביות מסוימות או שותפויות עם מוסדות אחרים עשויות לדרוש תשלום עבור תוכניות אימרסיביות או חינוכיות.
 • באיזו תדירות מתעדכן תוכן הסיור הווירטואלי במוזיאון הלובר?
  מוזיאון הלובר מעדכן לעתים קרובות את תוכן הסיור הווירטואלי שלו כדי לשמור אותו עדכני ומרתק עבור המבקרים. תערוכות חדשות, גלריות אוצרות וחוויות מולטימדיה מתווספות באופן קבוע לפלטפורמה המקוונת.
 • האם אוכל להשתתף בסיור וירטואלי חי ומודרך במוזיאון הלובר?
  בעוד מוזיאון הלובר אינו מציע בדרך כלל סיורים מודרכים חיים דרך האתר הרשמי שלו, אתה יכול מדי פעם למצוא חוויות וירטואליות חיות המסופקות על ידי פלטפורמות צד שלישי או בשיתוף עם ארגונים אחרים. עקוב אחר החדשות וההודעות של המוזיאון עבור הזדמנויות מיוחדות אלה.
 • האם סיורים וירטואליים במוזיאון הלובר מתאימים לילדים ולסטודנטים?
  כן, סיורים וירטואליים במוזיאון הלובר יכולים להיות חוויה מגרה וחינוכית לילדים ולתלמידים בכל הגילאים. תכונות מולטימדיה והתקנות רבות מתוכננות להיות ידידותיות למשפחות, ויש חוויות אינטראקטיביות המותאמות במיוחד לקהלים צעירים.
 • האם הסיורים הווירטואליים יהיו נגישים גם לאחר הסרת מגבלות המגפה?
  מוזיאון הלובר מכיר בערך של הסיורים הווירטואליים והנגישות המקוונת שלו. צפוי כי סיורים וירטואליים, גלריות תמונות ברזולוציה גבוהה וחוויות מקוונות אחרות יישארו זמינים למבקרים שאינם יכולים לבקר במוזיאון באופן אישי, גם לאחר הקלה במגבלות המגיפה.

יתרונות הסיור הווירטואלי במוזיאון הלובר

גלו את היתרונות של יציאה לסיור וירטואלי באוסף המרשים של מוזיאון הלובר:

 • נגישות: הסיור הווירטואלי מאפשר לחובבי אמנות מכל רחבי העולם לחוות את האוסף עוצר הנשימה, ללא קשר למיקום הפיזי או למגבלות ניידות.
 • חוויה מותאמת אישית: המבקרים יכולים לחקור את המוזיאון בקצב שלהם, המאפשר להם לבלות יותר זמן על יצירות המופת האהובות עליהם מבלי להרגיש ממהרים על ידי תנועת הקהל.
 • חסכוני: סיורים וירטואליים משתלמים יותר מנסיעה לפריז וביקור אישי במוזיאון, מה שמאפשר לאוהבי האמנות לחסוך בהוצאות נסיעה ובדמי כניסה.
 • ללא הגבלת זמן: בניגוד לביקורים פיזיים, סיורים וירטואליים אינם מוגבלים על ידי שעות הפעילות של המוזיאון, ומספקים הזדמנות לחקור את האוסף מתי שנוח למשתמש ביותר.
 • משאבים חינוכיים: הסיור הווירטואלי של מוזיאון הלובר מציע שפע של ידע סביב ההיסטוריה, המשמעות והיצירה של יצירות האמנות המוצגות, ומספק למשתמשים חוויה עשירה ואינפורמטיבית.
 • ביקורים חוזרים: למשתמשים יש גישה בלתי מוגבלת לסיור הווירטואלי של המוזיאון, המאפשר להם לבקר שוב ביצירות האמנות האהובות עליהם או לצאת לסיורים מרובים המתמקדים בתקופות, סגנונות או אמנים ספציפיים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בלובר מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן