מוזיאון הלובר בפריז מדריך למטיילים

חשיפת התעלומות והתפעלות מיופייה של האמנות המוחזקת בין כותלי מוזיאון האמנות הגדול בעולם יכולה להיות חוויה טרנספורמטיבית. מוזיאון הלובר בפריז ניצב כאנדרטה מלכותית ליצירתיות אנושית, חוצה זמן וגבולות, ומזמין חובבי אמנות ותיירים כאחד לגלות את עושר ההיסטוריה, האוספים והארכיטקטורה שלו. ממוקם בלב עיר האורות, מוזיאון הלובר הוא יעד איקוני המגלם מאות שנים של ביטוי אנושי וכושר המצאה. האם אתה מוכן לחשוף את הסודות החבויים מאחורי קירות האבן ופירמידות הזכוכית שלה? האם תעמדו ביראת כבוד מול יצירות המופת המפורסמות שלה? הרשו לנו להדריך אתכם במסע בלתי נשכח במוזיאון הלובר, ולהעשיר את ההרפתקה מלאת האמנות שלכם בחוויית מבקרים יוצאת דופן.

היסטוריה של מוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר, ציון דרך בולט בעיר הקסומה פריז, הוא מוזיאון האמנות הגדול והמתויר ביותר בעולם. עם היסטוריה עשירה, הלובר היה במקור מבצר שנבנה במהלך המאה ה -12 תחת שלטונו של המלך פיליפ השני. במהלך השנים עבר המבצר מספר שינויים ושיפוצים, שבסופו של דבר הפכו לארמון המפואר שנראה כיום.

במאה ה-14 הפך המלך קרל החמישי את המבצר לבית מגורים מלכותי, שהורחב מאוחר יותר על ידי המלך פרנסואה הראשון במאה ה-16. אז רכש הארמון המחודש את הארכיטקטורה הנוכחית שלו בסגנון הרנסאנס, ושילב את קור קארה, החצר המרובעת ואגף לסקוט. עם זאת, רק לאחר המהפכה הצרפתית במאה ה -18 הפך הלובר למוזיאון ציבורי המציג יצירות אמנות וחפצי תרבות.

ב-10 באוגוסט 1793 פתח מוזיאון הלובר את שעריו באופן רשמי לציבור, והציג תחילה כ-537 ציורים, שרובם נלקחו ממשפחת המלוכה ומהאצולה. בעקבות הצלחת המוזיאון, שליטי צרפת הבאים, כמו נפוליאון בונפרטה, המשיכו להרחיב את האוסף שלו עם יצירות אמנות שונות.

כיום, מוזיאון הלובר משתרע על שטח של 60,600 מ"ר ומאכלס מגוון רחב של יצירות אמנות, המושכות מיליוני מבקרים מדי שנה. הפיכתו ממבצר לארמון ולבסוף למוזיאון המשתרע על פני כמה מאות שנים הוא עדות לאבולוציה של פריז ולהיסטוריה העשירה של האמנות והתרבות. בחלק הבא נחקור את אוסף האמנות המגוון והנרחב של מוזיאון הלובר.

אוסף האמנות של מוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר, הממוקם בלב פריז, הוא אוצר בלום לאוהבי אמנות מכל רחבי העולם, המציג אוסף אמנות נרחב ומגוון שאין שני לו בגודלו ובאיכותו. המוזיאון משתרע מתרבויות עתיקות ועד המאה ה-21, וכולל למעלה מ-380,000 יצירות אמנות, כאשר כ-35,000 מהן מוצגות ומחולקות לשמונה מחלקות

המחלקה הראשונה מוקדשת לאוסף המכובד של עתיקות המזרח הקרוב, המציג ממצאים ממסופוטמיה, פרס וחצי האי אנטוליה. אוסף זה מספק תובנות על ההתפתחויות התרבותיות והאמנותיות באזורים אלה, שראשיתן בשחר הציוויליזציה.

עתיקות מצריות ממלאות את המחלקה השנייה, ומתהדרות במגוון מדהים של אמנות וממצאים מצריים, כולל יצירות מהתקופה הטרום שושלתית ועד לתקופה היוונית-רומית. הפריטים שנשתמרו בקפידה מציעים מסע יוצא דופן בהיסטוריה המצרית, עם פסלים, פריטי קבורה וסרקופגים המוצגים.

המחלקה השלישית של המוזיאון, המוקדשת לעתיקות יוון, האטרוסקנית והרומית, משתרעת מהתקופה הניאוליתית ועד המאה ה-6 לספירה. אוסף זה כולל פסלים איקוניים כגון ונוס דה מילו והניצחון המכונף של סמותראקיה, המדגישים את ההשפעה של תרבויות עתיקות אלה על התרבות והאמנות המערבית.

ציורים ואמנות אירופאית

המחלקה הרביעית מאכלסת את אוסף הציורים האירופיים המרשים של המוזיאון, המשתרע על פני תקופה נרחבת מהמאה ה-13 ועד אמצע המאה ה-19. מחלקה זו, הכוללת אינספור יצירות מופת של אמנים ידועים כמו לאונרדו דה וינצ'י, מיכלאנג'לו ורמברנדט, כוללת את הציור המפורסם בעולם, המונה ליזה.

בהמשך למוקד האמנות האירופית, המחלקה החמישית מציגה מגוון מדהים של פסלים מהעולם המערבי. החל מימי הביניים המוקדמים ועד תחילת המאה ה-19, העבודות במחלקה זו מציעות הבנה עשירה של התפתחות טכניקות פיסוליות ונושאים לאורך זמן.

היקף האמנות האירופית משתרע על המחלקה השישית, ומציג מבחר מעולה של אמנות דקורטיבית מאירופה של ימי הביניים ועד ימינו. אוסף זה מציג דוגמאות של רהיטים, טקסטיל וקרמיקה המציגים את האומנות והכישרון האמנותי הטבועים באמנות של חפצים יומיומיים.

אמנות אסיאתית ואמנות איסלאמית

המחלקה השביעית, המוקדשת לאמנות אסיאתית, כוללת יצירות מגוונות מסין, הודו, יפן ודרום מזרח אסיה, המדגישות את הרוחב העצום של סגנונות וטכניקות אמנותיות מהיבשת. אוסף זה מספק הזדמנות לחוות היבטים שונים של תרבויות אסיה ואת ביטוייהן האמנותיים הייחודיים.

לבסוף, המחלקה השמינית מתמקדת באמנות האסלאם, וכוללת יצירות אמנות וחפצים מהעולם המוסלמי העצום, המשתרע מספרד ועד הודו. האוסף נועד להדגים את העושר והמגוון של המורשת התרבותית האסלאמית, הכוללת אמנות דקורטיבית, אלמנטים אדריכליים ויצירות קליגרפיה עוצרות נשימה.

לסיכום, אוסף האמנות של מוזיאון הלובר הוא מחווה לרוח היצירתית של האנושות כולה, החוצה גבולות גיאוגרפיים והיסטוריים. המבקרים יכולים לנסוע בזמן ועל פני יבשות, לספוג את היופי והמשמעות של כל יצירת אמנות המוצגת.

סיור ביצירות אמנות מפורסמות במוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר הוא ביתם של אינספור יצירות אמנות ידועות מתקופות שונות ומקורות תרבותיים שונים. זה יכול להרגיש קצת מכריע להחליט אילו חלקים לתעדף במהלך ביקור. בחלק זה, אנו מתמקדים בכמה מיצירות האמנות המפורסמות והמפורסמות ביותר השוכנות בלובר, יחד עם משמעותן ההיסטורית והתרבותית.

מונה ליזה (La Joconde) מאת לאונרדו דה וינצ'י

ללא ספק היצירה הידועה ביותר במוזיאון הלובר, המונה ליזה שבתה מיליוני צופים מאז הקמתה בתחילת המאה ה -16. דיוקן זה של אישה בשם ליסה גרארדיני (Lisa Gherardini), שצויר על ידי לאונרדו דה וינצ'י האגדי, מסקרן את חיוכה החידתי ואת תווי פניה המפורטים במיוחד. כאחת הדוגמאות הטובות ביותר לשליטתו של האמן, יצירת אמנות זו זכתה ללא הרף להכרה והערצה עולמית.

ונוס דה מילו

ונוס דה מילו הוא פסל יווני עתיק, המתוארך לשנים 120-100 לפנה"ס, המייצג את אלת האהבה והיופי, אפרודיטה. יצירת מופת משיש זו, שהתגלתה באי האגאי מילוס, מפורסמת בזכות העיצוב ההרמוני שלה והתנועה העדינה בתוך הווילונות הנצמדים לגוף האלה. יש לציין כי למרות זרועותיו החסרות של הפסל, ונוס דה מילו נותר סמל איקוני של אלגנטיות וביטוי מהתקופה ההלניסטית.

ניצחון מכונף של סמותראקיה (נייקי של סמותראקיה)

הניצחון המכונף של סמותראקיה, הידוע גם בשם נייקי של סמותראקיה, הוא פסל יווני עתיק מפורסם נוסף המוצג במוזיאון הלובר. על פי ההערכות, פסל שיש זה נוצר בסביבות 200-190 לפנה"ס, הוא מחווה לאלת הניצחון היוונית, נייקי. הניצחון המכונף, המתנשא לגובה מרשים של 5.57 מטרים, ניצב על גבי ספינה ונראה כאילו הוא נוחת על חרטומו, מה שמסמן ניצחון ימי משמעותי. צורתו הדינמית של הפסל, מיומנותו האמנותית וחשיבותו ההיסטורית הופכים אותו לאטרקציה חובה בתוך הלובר.

חירות מובילה את העם מאת אז'ן דלקרואה

ציור מרגש ועוצמתי זה של האמן הצרפתי אז'ן דלקרואה מנציח את מהפכת יולי של 1830. במרכז הסצנה המולחנת בעוז ניצבת ליידי ליברטי, שהייתה סמל רב עוצמה של הרפובליקה הצרפתית. הציור האלגורי לוכד את רוח המהפכה, ומתאר אזרחים ממעמדות חברתיים שונים המאוחדים במאבקם לחופש. כיצירה מרכזית באמנות הרומנטית, "חירות מובילה את העם" נחשב לאחד המסמכים ההיסטוריים הפוליטיים והאמנותיים החשובים ביותר בלובר.

הכתרתו של נפוליאון על ידי ז'אק-לואי דוד

הצייר ז'אק-לואי דוד לוכד את הפאר והפאר של הכתרתו של נפוליאון בונפרטה ביצירת אמנות מונומנטלית זו, המשתרעת על פני 10 מטרים מרשימים. הציור, שהושלם בשנת 1807, מנציח את הרגע שבו הכתיר עצמו נפוליאון לקיסר צרפת בנוכחות האפיפיור פיוס השביעי. עשירה בפרטים מלאי חיים, יצירה איקונית זו לא רק לוכדת רגע מכונן בהיסטוריה הצרפתית, אלא משמשת דוגמה יוצאת דופן לאמנות הניאו-קלאסית.

בעוד יצירות אמנות ידועות אלה מייצגות רק חלק קטן מהאוצרות המוחזקים במוזיאון הלובר, הן מציעות הצצה למגוון המגוון של יצירות מופת יוצאות דופן, משמעותיות מבחינה היסטורית ושובות לב הממתינות לחקירה במהלך ביקורכם.

הארכיטקטורה האייקונית של מוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר ידוע לא רק באוסף האמנות הנרחב שלו, אלא גם בעיצוב האדריכלי יוצא הדופן שלו שראה תמורות רבות במשך מאות שנים. המאפיינים האדריכליים של הבניין מייצגים שילוב הרמוני של אלמנטים מימי הביניים, הרנסנס והמודרני, מה שהופך אותו ליצירת מופת ייחודית ואיקונית בין המוזיאונים בעולם.

המבצר המקורי מימי הביניים נבנה במאה ה-12 על ידי המלך פיליפ אוגוסט בתקופת שלטונו. שרידי מבצר זה ניתן למצוא בחלקים התחתונים של המוזיאון, המספקים תובנה על מקורותיו של הלובר. במהלך השנים התפתחה המצודה עם מספר הרחבות ושינויים, כולל הוספת אגפים וחצרות, כדי להפוך בסופו של דבר לארמון שהוא היום.

הסגנונות האדריכליים השונים

הסגנונות האדריכליים של הלובר נעים בין העיצובים המבניים מימי הביניים למאפייני הרנסנס, הבאים לידי ביטוי בחזיתותיו המשוכללות ובפסלים הדקורטיביים המרשימים המעטרים את המוזיאון. מעמדו הקודם של המוזיאון כבית מגורים מלכותי בא לידי ביטוי בקישוטים המפוארים הנמצאים ברחבי המתחם, כאשר אגף סאלי ואגף דנון הם דוגמאות בולטות לפאר אדריכלי זה.

קור קארה (Cour Carrée) הפופולרי, חצר סימטרית המוקפת בארבעה אגפים, מייצגת את סגנון הרנסנס הצרפתי. אגף רישלייה, לעומת זאת, מציג את המאפיינים האדריכליים של סגנון הבארוק עם עיטורים מעוטרים ועיצוב ראוותני.

פירמידת הלובר האייקונית

ללא ספק, אחד המאפיינים המזוהים ביותר של הארכיטקטורה של מוזיאון הלובר הוא פירמידת הלובר האיקונית. תוכנן על ידי האדריכל הנודע I.M. Pei והושלם בשנת 1989, פירמידת זכוכית ופלדה מודרנית זו משמשת ככניסה הראשית למוזיאון. הוא לא רק עומד כניגוד בולט למבנה ההיסטורי שמסביב, אלא גם מסמל את התפתחות המוזיאון והתאמתו לעידן העכשווי.

העיצוב השקוף של פירמידת הלובר מאפשר לאור טבעי להאיר את הלובי התת קרקעי ולהעצים את חוויית המבקר. תכונת "הפירמידה ההפוכה" החדשנית שלה, הממוקמת מתחת לפירמידה הראשית, משמשת כצוהר ומוסיפה אלמנט של מסתורין ותככים לעיצוב האדריכלי הכולל.

לסיכום, הארכיטקטורה של מוזיאון הלובר מציגה מיזוג יוצא דופן של סגנונות אדריכליים שונים המשקפים את ההיסטוריה העשירה והמגוונת של הבניין. התוספת המודרנית של פירמידת הלובר מסמלת את החיבוק המתמשך של המוזיאון לחדשנות, תוך שהוא עדיין חוגג את שורשיו ההיסטוריים. השילוב המרתק של אלמנטים אדריכליים הוא מה שהופך את מוזיאון הלובר ליעד אייקוני וחסר תקדים לחובבי אמנות ואדריכלות כאחד.

מדריך למבקרים במוזיאון הלובר

תכנון טיול למוזיאון הלובר יכול להיות חוויה מרתיעה, במיוחד עבור מבקרים בפעם הראשונה. גודלו העצום של המוזיאון ונפח יצירות האמנות והממצאים שהוא מאכלס אינו דומה לשום דבר שאולי חוויתם בעבר. על מנת להבטיח שתפיקו את המרב מזמנכם המושקע בלובר, מדריך מבקרים זה מספק מספר טיפים וטריקים חיוניים שיעזרו לכם לייעל את ביקורכם ולחשוף את אבני החן של המוזיאון בעל השם העולמי הזה.

התכוננו מראש

אחת הדרכים היעילות ביותר להבטיח ביקור חלק היא להתכונן מראש. הכירו את פריסת המוזיאון ותכננו את המסלול שתקחו כדי לחקור אותו. חקור את יצירות האמנות והחפצים שמעניינים אותך ביותר, והכן רשימה של אלה שתרצה לבקר במהלך הטיול שלך. כמו כן, שקול לרכוש כרטיסים באינטרנט כדי למנוע תורים ארוכים בכניסה.

ניווט בלובר

מוזיאון הלובר מחולק לשלושה אגפים עיקריים: דנון, סאלי ורישלייה. כל אגף מכיל אוסף ייחודי, המתפרש על פני תקופות זמן שונות ואזורים גיאוגרפיים שונים. הכירו את הפריסה של כל אגף, ותעדפו את האזורים שהייתם רוצים לראות קודם. ישנם שולחנות מידע ותוכניות קומה ברחבי המוזיאון, ואנשי צוות זמינים כדי לעזור להדריך אותך אם אתה זקוק לעזרה.

בחר את המיקוד שלך

עם למעלה מ -35,000 יצירות אמנות וחפצים המוצגים, אי אפשר לראות הכל בביקור אחד. תעדף את תחומי העניין שלך ובחר כמה פריטי מפתח או תחומים להתמקד בהם במהלך הטיול שלך. לדוגמה, ייתכן שתרצה לבלות יותר זמן בהתפעלות מיצירות האמנות המפורסמות כגון המונה ליזה, ונוס דה מילו, או הניצחון המכונף של סמותראקיה, או שאתה עשוי להימשך לאוספים הארכיאולוגיים המדהימים השוכנים במוזיאון. בחר את המיקוד שלך ולאפשר לעצמך מספיק זמן כדי להעריך באמת את יצירות המופת האלה.

הצטרף לסיור מודרך או השתמש במדריך קולי

סיורים מודרכים הם דרך מצוינת לשפר את הבנתכם והערכתכם את יצירות האמנות והממצאים במוזיאון. סיורים זמינים במספר שפות ומספקים תחומי עניין שונים, ומספקים למבקרים מידע תובנה על יצירות או אזורים ספציפיים במוזיאון. לחלופין, אם אתם מעדיפים לחקור את המוזיאון בעצמכם, שקלו לשכור מדריך קולי, שמגיע עמוס במידע על רבים מהאוצרות האהובים ביותר של המוזיאון.

קחו הפסקות והתכוננו לארוחות

גודלו העצום של הלובר יכול להיות מתיש פיזית. תכננו הפסקות בחקר המוזיאון שלכם כדי לנוח ולטעון מצברים. ישנם מספר בתי קפה ומסעדות בתוך המוזיאון, המציעים מגוון רחב של אפשרויות ארוחה כדי להתאים טעמים שונים ותקציבים שונים. בנוסף, מוזיאון הלובר מוקף באפשרויות רבות לסעודה באזור הסמוך, אז שקלו לצאת לארוחה או כיבוד לפני שתחדשו את הטיול שלכם.

הביקור במוזיאון הלובר מבטיח להיות חוויה בלתי נשכחת ומעשירה. עם תכנון קפדני וגישה ממוקדת, תוכלו להבטיח שהביקור שלכם יהיה מסע נעים ומתגמל לעולם האמנות, ההיסטוריה והתרבות המתואר בחלקים אחרים של מדריך זה.

העצמת חווית הביקור במוזיאון הלובר

ביקור במוזיאון הלובר הוא חוויה של פעם בחיים, אבל זה יכול להיות מכריע עבור רוב האנשים בשל אוסף עצום של אמנות וחפצים. כדי להפיק את המרב מהביקור שלך, התחל לחקור את פריסת המוזיאון מראש והתמקד בחלקים המעוררים את העניין שלך. עדיף לחקור כמה קטעים ביסודיות, ולא למהר דרך המוזיאון כולו.

שקול להצטרף לסיור מודרך או להשתמש במדריך קולי כדי ללמוד את הסיפורים והפרטים המרתקים שמאחורי יצירות האמנות. בנוסף, אל תשכחו לקחת הפסקות כדי להימנע מעייפות המוזיאון ולהעריך את הארכיטקטורה יוצאת הדופן של מוזיאון הלובר, כפי שנדון בסעיפים הקודמים. לבסוף, אמצו את החוויה ותנו לאומנות ולהיסטוריה של הלובר לעורר השראה ולחנך אתכם, מה שהופך את ביקורכם למהנה ובלתי נשכח.

יצירות מופת שחובה לראות במוזיאון הלובר

יש אינספור יצירות אמנות משמעותיות במוזיאון הלובר. כאן, אנו מדגישים שלוש יצירות מופת חובה לבקר כדי להעשיר את הבנתכם את האוסף הנרחב של המוזיאון.

אמן מופת משמעות תקופתית  
חירות מובילה את העם אז'ן דלקרואה המאה ה-19 סמל למהפכת 1830 בצרפת, ציור זה הוא ייצוג רב עוצמה של התנועה הרומנטית ותשוקתה לחופש.
הכתרתו של נפוליאון ז'אק-לואי דוד המאה ה-19 ציור מונומנטלי זה, הממחיש רגע קריטי בהיסטוריה הצרפתית, לוכד את הכתרתו הנועזת והאנוכית של נפוליאון בונפרטה כקיסר צרפת.
רפסודת המדוזה תיאודור ז'ריקו המאה ה-19 יצירת אמנות זו, המתארת סצנה מטלטלת של ספינה טרופה, מאתגרת סוגיות פוליטיות וחברתיות של התקופה, ומדגישה נושאים של סבל אנושי והתמדה לנוכח אסון.

שאלות נפוצות לגבי The Louvre Museum Paris

מצא תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר על מוזיאון הלובר בפריז, כדי לשפר את הבנתך את היעד האיקוני הזה.

 • מהן שעות הפעילות של מוזיאון הלובר?
  מוזיאון הלובר פתוח מדי יום למעט ימי שלישי. שעות הפעילות של המוזיאון הן 9:00-18:00. אנא שימו לב כי המוזיאון מציע גם שעות ארוכות בימי רביעי ושישי, ונשאר פתוח עד השעה 21:45.
 • כמה עולה להיכנס למוזיאון הלובר?
  דמי הכניסה הכלליים למוזיאון הלובר הם 17 אירו אם אתם רוכשים את הכרטיס שלכם באינטרנט, או 15 אירו אם אתם קונים אותו במוזיאון. מבקרים מתחת לגיל 18, תושבי האיחוד האירופי בין הגילאים 18 ו -25, וקבוצות ספציפיות אחרות יש כניסה חינם.
 • האם ניתן לבקר בכל מוזיאון הלובר ביום אחד?
  אמנם ניתן לבקר במוזיאון הלובר ביום אחד, אך זה לא מומלץ. המוזיאון גדול מאוד, ובו מעל 35,000 יצירות אמנות. מומלץ להקצות לפחות יומיים כדי ליהנות ביסודיות מהאוספים המוצגים.
 • האם אוכל לצאת לסיורים מודרכים בתוך מוזיאון הלובר?
  כן, מוזיאון הלובר מציע מגוון סיורים מודרכים בשפות שונות. סיורים אלה יכולים לספק תובנות עמוקות יותר על אוספים ספציפיים או להתמקד ביצירות המפורסמות ביותר של המוזיאון. רוב הסיורים המודרכים נמשכים כ-90 דקות.
 • האם יש הגבלות על צילום בתוך מוזיאון הלובר?
  הצילום מותר בתוך מוזיאון הלובר, כל עוד אינך משתמש בפלאש או חצובות. כבדו מבקרים אחרים ואת יצירות האמנות, וזכרו שלחלק מהיצירות או התערוכות המיוחדות עשויות להיות מגבלות ספציפיות על צילום.
 • האם יש קוד לבוש מומלץ לביקור במוזיאון הלובר?
  אמנם אין קוד לבוש קפדני לביקור במוזיאון הלובר, אך חיוני ללבוש בגדים והנעלה נוחים, מכיוון שתטיילו במוזיאון לתקופה ממושכת. מומלץ גם להתלבש בצניעות כאות כבוד, שכן המוזיאון מכיל מגוון רחב של יצירות אמנות וחפצי תרבות, חלקם בעלי משמעות דתית.

יתרונות הביקור במוזיאון הלובר

גלו את התכונות והיתרונות הייחודיים שהופכים את מוזיאון הלובר ליעד חובה לכל חובב אמנות או חובב היסטוריה.

 • אוסף אמנות נרחב: מוזיאון הלובר מכיל את אוסף האמנות הגדול בעולם, המאפשר למבקרים לחקור יצירות מופת שונות, החל מחפצים עתיקים ועד יצירות אמנות מודרניות.
 • משמעות היסטורית: התעמקו בהיסטוריה המרתקת של מוזיאון הלובר כפי שהפך ממבצר מימי הביניים למוזיאון הנודע שהוא היום.
 • יופי אדריכלי: הארכיטקטורה הייחודית של הלובר, ממבנה המבצר המקורי שלו ועד פירמידת הזכוכית המודרנית, הופכת אותו לאטרקציה מדהימה אפילו מבחוץ.
 • חוויה חינוכית: ביקור במוזיאון הלובר מציע שפע של ידע על אמנות, היסטוריה ותרבות, מה שהופך אותו לחוויה מעשירה לאנשים בכל הגילאים.
 • יצירות מופת איקוניות: צפו מקרוב בכמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם, כגון המונה ליזה והניצחון המכונף של סמותראקיה, במהלך הסיור שלכם במוזיאון הלובר.
 • משאבים למבקרים: נצל את המשאבים הרבים הזמינים למבקרים, כגון סיורים מודרכים, מדריכים קוליים וחוברות אינפורמטיביות, כדי לשפר את החוויה שלך.
 • נגישות: מוזיאון הלובר מציע מגוון מתקנים ושירותים שנועדו להיות נגישים למבקרים ברמות ניידות שונות וצרכים חושיים שונים.
 • העשרה תרבותית: באמצעות מגוון רחב של יצירות אמנות וחפצים, מוזיאון הלובר מציע הזדמנות ייחודית לחקור ולהעריך את ההיבטים התרבותיים והאמנותיים של מדינות ותרבויות שונות.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בלובר מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן