מוזיאון הלובר עם מדריך אודיו – לבקר במוזיאון הלובר בפריז עם מדריך שמע קולי

כניסה למוזיאון הלובר בפריז היא יותר מסתם ביקור במוזיאון רגיל; זהו מסע בזמן, התכנסות של תרבויות, וצלילה לתוך עצם מהותה של הציוויליזציה האנושית. הלובר הוא אוצר בלום של אמנות והיסטוריה, המאכלס יצירות מופת בעלות שם עולמי ששבו דורות והעניקו השראה. אבל איך אתה יכול להבטיח שאתה באמת מעריך ומבין את העושר והייחודיות של סמל עולמי זה?

התשובה טמונה במדריך קולי, כלי חיוני שיכול להפוך את הביקור שלך לחוויה סוחפת, מרתקת ומאירת עיניים.

גלו את היתרונות של שימוש במדריך קולי במוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר בפריז הוא אחד המוזיאונים האיקוניים והמתויירים ביותר בעולם, הידוע באוסף העצום של אמנות יקרה ויצירות היסטוריות ייחודיות. כשאתם יוצאים למסע שלכם באולמות הגדושים ביצירות מופת, מדריך קולי יכול לשפר משמעותית את החוויה שלכם, ולאפשר לכם לטבול את עצמכם בתרבות ובהיסטוריה העשירה של האוספים העצומים של הלובר.

ישנם יתרונות רבים לשימוש במדריך שמע בעת סיור במוזיאון מדהים זה. ראשית, מדריך שמע מספק מידע מעמיק על יצירות האמנות, ההיסטוריה והעובדות, ומציע סוג של פרשנות מומחה שלא הייתם מקבלים רק על ידי התבוננות. בעודכם עומדים משתאים לנוכח יצירות המופת הרבות, המדריך הקולי לא רק מאיר את ההקשר ההיסטורי של האמנות, אלא גם חושף את הסיפורים המרתקים שמאחורי יצירתה של כל יצירה.

שנית, מדריך השמע מאפשר ביקור אישי וללא מתח בלובר. אתה יכול לחצות את הגלריות רחבות הידיים בקצב שלך, ללא הלחץ של שמירה על קשר עם קבוצת תיירים. הפורמט הגמיש מאפשר לך לבחור יצירות אמנות על סמך תחומי העניין שלך, לחקור גלריות בכל סדר, ואפילו להשהות או להפעיל מחדש מידע לפי הצורך במהלך הסיור שלך. אלמנט זה של שליטה לא יסולא בפז ביצירת חוויה סוחפת אמיתית המותאמת להעדפותיך.

לבסוף, עם מדריך שמע ביד, תוכלו לעקוף מחסומי שפה, ולהבטיח שתבינו ותעריכו את המשמעות של התערוכות. הממשק הקל לשימוש והצליל האיכותי מסירים כל מכשול פוטנציאלי עבור מבקרים שאינם דוברי צרפתית, ומאפשרים לכם להתמקד בפאר של יצירות האמנות שלפניכם.

לסיכום, שימוש במדריך קולי בעת ביקור במוזיאון הלובר מציע שפע של יתרונות העולים בהרבה על שיטות אחרות לחקור את המוזיאון. עם חוות דעת מומחים מפורטות, סיור נוח בקצב עצמי וגישה ללא מכשולים לכולם, אימוץ מדריך שמע ללא ספק יגביר את ההנאה וההעשרה של הביקור שלכם בלובר.

סיור באוספי האמנות במוזיאון הלובר עם מדריך קולי

מדריך קולי יוביל אתכם למסע בלתי נשכח במוזיאון הלובר, ידריך אתכם בין אוספי האמנות והגלריות השונות, ויציג לראווה את יצירות המופת הגדולות במוזיאון העצום. היציאה למסע זה תאפשר לך לצלול עמוק יותר להבנת המשמעות ההיסטורית והגאונות היצירתית שמאחורי יצירות האמנות, כשאתה עוקב אחר מסלול הניתן להתאמה אישית שנוצר על ידי מדריך השמע.

מוזיאון הלובר מתגאה במגוון רחב ומגוון של אוספי אמנות המשתרעים מתרבויות עתיקות ועד המאה ה -19. בעזרת המדריך הקולי תוכלו להתעמק בעולם המסקרן של עתיקות מצרים, שם תוכלו למצוא מעל 50,000 חפצים המוצגים. פסלים מצריים, אמנות קברים וחפצים המדגימים את חיי היומיום והאמונות של החברה המצרית העתיקה מפורטים בקפידה בתחומי המדריך הקולי.

עתיקות המזרח הקרוב

אוסף עתיקות המזרח הקרוב, המתמקד בתרבויות שצמחו מהסהר הפורה, מארח יצירות מופת יוצאות דופן ממסופוטמיה, פרס והלבנט, כולל צופן חמורבי, פסלי האריות המכונפים האשוריים ואפריז הקשתים המפורסם מארמונו של דריווש הראשון בסוזה.

אוספי אמנות אירופיים

אוסף האמנות האירופי מציג כמה מיצירות המופת האיקוניות והידועות ביותר המשתרעות על פני תקופות שונות, מימי הביניים ועד המאה ה -19. עם למעלה מ -6,000 פריטים, האוסף מתגאה בכמה מהדוגמאות הטובות ביותר של ציור ופיסול. מהרנסנס האיטלקי עם יצירות כמו המונה ליזה של לאונרדו דה וינצ'י וונוס ומאדים של בוטיצ'לי, ועד יצירות מופת בסגנון הבארוק כמו האסטרונום של ורמיר ומותה של הבתולה של קאראווג'ו, המדריך הקולי יספק סיפורי רקע מלאי תובנות והקשר שלא יסולא בפז מאחורי יצירות האמנות האגדיות הללו.

ניווט בין תערוכות מרשימות אלה בעזרת מדריך השמע מאפשר לך ליצור זיכרונות מתמשכים וליצור קשר אישי עם יצירות המופת המוצגות. מועצם על ידי שפע של מידע ופרשנות מומחה, חוויית מוזיאון הלובר הופכת למפגש סוחף וחינוכי המותאם בקפידה לתחומי העניין ולקצב שלך.

המשמעות ההיסטורית של הלובר: מסע בזמן עם מדריך קולי

למוזיאון הלובר, עם נוכחותו המרהיבה ומעוררת ההשתאות, אכן יש רקע שובה לב. מראשיתו הצנועה כמבצר חפיר בתקופת ימי הביניים ועד הפיכתו למוזיאון בעל שם עולמי המאכלס כמה מיצירות האמנות המעודנות ביותר בהיסטוריה, עברו של הלובר מרתק כמו אוספיו.

הלובר נבנה בתחילה כהגנה מפני פשיטות ויקינגיות במאה ה-12. עם הזמן, המבצר הורחב והוסב לבית מגורים מלכותי במהלך המאה ה -14 תחת המלך שארל החמישי. בסופו של דבר, המלוכה הצרפתית עברה לארמון ורסאי, והלובר אכלס גופים ממשלתיים שונים במהלך המאות ה -17 וה -18. לאחר המהפכה הצרפתית, שונה ייעודו של הלובר למוזיאון אמנות לאומי, והוא פתח את שעריו לציבור בפעם הראשונה בשנת 1793.

מדריך קולי יכול לקחת אתכם למסע מהפנט דרך השינוי ההיסטורי הזה. כשאתה חוקר את המוזיאון, עובר מיצירת אמנות אחת לאחרת, מדריך השמע ישתף עובדות וסיפורים פחות ידועים. נרטיבים אלה לא רק מספקים הקשר היסטורי בעל ערך, אלא גם יוצרים קשר עמוק יותר בינך לבין האמנות. תוכלו לגלות את הסיפור מאחורי פסלי סוסי מארלי – שהוזמנו בתחילה עבור טירת מארלי אך הועברו למוזיאון לאחר שהטירה נהרסה – או את ציורי הקיר האיסלאמיים שהועברו מהמסגד של קורדובה ללובר, שתי דוגמאות לאופן שבו אוסף המוזיאון התפתח עם הזמן.

התעמקות בהיסטוריה המרתקת של הלובר היא מסע בפני עצמו, ומדריך שמע יהיה בן לוויה למסע בזמן בתהליך זה. ככל שתלמדו על מאות שנים של אירועים היסטוריים ששיאם במוזיאון שאתם חווים היום, הערכתכם ללובר ולאוצרותיו הרבים מספור רק תגדל. אז צאו להרפתקה בלתי נשכחת זו ואפשרו לקולות העבר, באמצעות המדריך הקולי שלכם, לחשוף את סיפורו שובה הלב של מוזיאון הלובר.

10 יצירות האמנות המפורסמות ביותר לראות במוזיאון הלובר עם מדריך שמע

כאשר אתה חוקר את מוזיאון הלובר בעזרת מדריך שמע, החוויה הסוחפת שלך משופרת על ידי ביקור 10 יצירות האמנות המפורסמות ביותר המגדירות את המוסד. יצירות אמנות אלה לוכדות את דמיונם של מבקרים מכל רחבי העולם ומייצגות תקופות זמן וסגנונות אמנותיים שונים. בואו נתעמק ביצירות המופת האיקוניות הללו ונלמד עוד על משמעותן ועל החשיבות של שימוש במדריך שמע כדי להעריך אותן במלואן.

1. מונה ליזה (לאונרדו דה וינצ'י)

הציור המפורסם ביותר בתולדות האמנות, חיוכה החידתי של המונה ליזה, טכניקות המיזוג המקצועיות והמחלוקות ההיסטוריות הופכים אותה לכוכבת הלובר. מדריך השמע שלך יציע תובנות מקצועיות לגבי מקורות הציור, יצירתו ומשמעותו התרבותית.

2. הניצחון המכונף של סמותראקיה (נקרא גם נייקי של סמותראקיה)

פסל הלניסטי איקוני זה מתאר התגלמות של ניצחון, עומד על גבי חרטום של ספינה. מדריך האודיו שלך יסביר את האומנות המרשימה שמאחורי היצירה ואת סיפור גילויה.

3. ונוס דה מילו

פסל יווני עתיק ונודע זה של אפרודיטה, אלת האהבה והיופי, מפורסם בחושניות ובזרועות החסרות שלו. המדריך הקולי יתעמק בתיאוריות על מראהו המקורי של הפסל ומשמעותו ההיסטורית.

4. רפסודת המדוזה (תיאודור ז'ריקו)

יצירת מופת רומנטית זו מתארת אירוע טרגי בהיסטוריה הימית הצרפתית שבו אבדו חיים עקב חוסר יכולת ורשלנות. המדריך הקולי יספק הבנה עשירה יותר של ההקשר ההיסטורי של הציור והשפעתו על החברה הצרפתית.

5. הכתרתו של נפוליאון (ז'אק-לואי דוד)

כצייר הרשמי של נפוליאון, הנציח דוד את הכתרתו של הקיסר ביצירה גרנדיוזית זו. מדריך השמע יעזור לכם להעריך את הקומפוזיציה, הסמליות והמשמעות ההיסטורית של יצירת מופת זו.

6. חירות מובילה את העם (אז'ן דלקרואה)

יצירת מופת מהפכנית זו מסמלת את מאבקה של צרפת נגד העריצות, עם ליידי ליברטי כדמות המרכזית שלה. המדריך הקולי שלך יספק תובנות לגבי האקלים הפוליטי וההקשר האמנותי שהיוו השראה ליצירה עוצמתית זו.

7. שבועת הוראטי (ז'אק-לואי דוד)

יצירה ניאו-קלאסית מרכזית של דוד, ציור זה משקף את הערכים הנאצלים של הרפובליקה הרומית העתיקה. המדריך הקולי יבהיר את ההקשר ההיסטורי, אלמנטים קומפוזיציוניים והשפעתה המתמשכת של העבודה על האמנות והפוליטיקה.

8. העבד הגוסס (מיכלאנג'לו)

פסל רנסנס זה של מיכלאנג'לו מציע סמליות נוגעת ללב של נפש האדם המנסה להשתחרר מהשעבוד הפיזי. מדריך האודיו שלך יציע פרשנות מומחה על ראשיתו של הפסל, איכויות אסתטיות וחשיבות היסטורית.

9. עשרת הדיברות (פיליפה דה שמפיין)

ציורו של שמפיין של מלאך בטכניקת גריסייל מתאר את הסיפור המקראי על משה שקיבל את עשרת הדיברות. המדריך הקולי יציע תובנות לגבי טכניקת הציור, ההקשר הדתי והמשמעות עבור הצופים.

10. הנישואים בקאנה (פאולו ורונזה)

כאחד הציורים הגדולים ביותר בלובר, ורונזה לוכד סיפור תנ"כי מרכזי עם תשומת לב יוצאת דופן לפרטים ומורכבות נרטיבית. מדריך קולי יספק תיאור מעמיק של ההקשר ההיסטורי של הציור, מסע השחזור והחידושים האמנותיים.

ביקור בעשר יצירות מפורסמות אלה עם מדריך שמע משדרג את החוויה שלך על ידי הצעת פרשנות מומחה, הקשרים היסטוריים מרתקים ותובנות מעוררות מחשבה. הפק את המרב מהביקור שלך בלובר על ידי עיסוק ביצירות מופת אלה באמצעות מדריך שמע וחשיפת הסודות הטמונים ביצירות אמנות איקוניות אלה.

שפר את החוויה התיירותית שלך עם מדריך שמע במוזיאון הלובר

סיור במוזיאון הלובר המרהיב יכול לפעמים להיות חוויה מהממת, במיוחד ללא הדרכה מתאימה או מידע על אוסף האמנות וההיסטוריה העצום השוכן בין כתליו. בחלק זה, נמחיש כיצד מדריך קולי יכול לשפר באופן משמעותי את החוויה התיירותית במוזיאון הלובר על ידי הדגשת האתגרים העומדים בפני המבקרים בלעדיו, וכיצד כלי רב-תכליתי זה יכול לספק פתרונות בזמן למכשולים אלה.

ללא מדריך שמע, המבקרים עשויים למצוא את זה מאתגר לנווט במוזיאון העצום ולהבין את ההיסטוריה והמשמעות מאחורי כל יצירת אמנות. הם עשויים להתקשות להקצות מספיק זמן כדי להעריך את האמנות, במיוחד אם הם פונים לקריאת הלוחות הקטנים ליד התערוכות או מחפשים ללא הרף מידע בסמארטפונים שלהם. יתר על כן, תיירים שאינם מכירים צרפתית יכולים להיתקל בקשיים בקריאת התיאורים ובקבלת פרטים מדויקים על יצירות האמנות.

מדריך קולי מציע פתרון מקיף לכל האתגרים הללו. עם מדריך שמע, תיירים יכולים לנהל ביעילות את זמנם על ידי קבלת כל המידע הדרוש על כל תערוכה ישירות מאוצרים, היסטוריונים ומומחים אחרים בעולם האמנות. זה חוסך זמן ומאפשר למבקרים להתמקד בהנאה מיצירות האמנות במקום לבזבז דקות יקרות בחיפוש אחר פרטים נוספים. תייר זוכה הן להסברים מעמיקים והן לאנקדוטות מעניינות על היצירות שהוא מעריץ ישירות בקצות אצבעותיו, ומוסיף ממד עשיר יותר לביקורו.

יתר על כן, מדריכי אודיו מבטלים מחסומי שפה, ופותחים אוצר מידע לתיירים שאינם דוברי צרפתית שיכולים כעת להבין ללא מאמץ את המשמעות, ההקשר וההיסטוריה של כל יצירה המוצגת. מדריכי אודיו מודרניים מציעים בדרך כלל אפשרויות שפה מרובות, מה שמבטיח שכל מבקר יוכל ליהנות מהמוזיאון ולהעריך את האוסף העצום שלו בשפת האם שלו. על ידי שילוב מדריך שמע בביקורם, תיירים מקבלים גישה לחוויית סיור חלקה, ללא קשר למגבלות השפה.

לבסוף, מדריכי אודיו מאפשרים לתיירים להתאים אישית את החוויה שלהם ולטבול את עצמם בקטעים שמעניינים אותם ביותר. הגמישות של הקצב, הסדר ובחירת התערוכות לחקור עם מדריך שמע מאפשרת ביקור אישי ובלתי נשכח המתאים להעדפותיו הייחודיות של כל מבקר. לדוגמה, תיירים המעוניינים בעתיקות המזרח הקרוב יכולים להתאים את הסיור שלהם כדי לכסות את היצירות האיקוניות ביותר באוסף זה ולהעשיר ביסודיות את החוויה שלהם במוזיאון הלובר.

לסיכום, שימוש במדריך קולי במהלך הביקור במוזיאון הלובר משפר משמעותית את החוויה בכך שהוא חוסך זמן, מסיר מחסומי שפה ומציע סיורים בהתאמה אישית. הפיקו את המרב מטיולכם בלובר על ידי בחירת מדריך קולי שישדרג את הביקור שלכם במוזיאון ויבטיח מסע בלתי נשכח באמת דרך האמנות וההיסטוריה המפורסמות ביותר בעולם.

מקסמו את הביקור שלכם: טיפים לשימוש במדריך הקולי של הלובר

ביקור במוזיאון הלובר עם מדריך שמע יכול לשנות את החוויה שלך, ומאפשר לך להתעמק בהיסטוריה, במשמעות וביופי של יצירות המופת השוכנות במוזיאון. בחלק זה, נספק כמה טיפים חשובים כיצד להפיק את המרב מהביקור שלך במוזיאון הלובר באמצעות המדריך הקולי, המבטיח חוויה מהנה ובלתי נשכחת.

1. תעדוף הזמן והאינטרסים שלך

מכיוון שמוזיאון הלובר מכיל אוסף נרחב של יצירות אמנות, חשוב לתעדף את זמנכם ולהתמקד בתחומים שהכי מעניינים אתכם. התחילו בזיהוי האוספים, הגלריות או יצירות האמנות הספציפיות שאתם רוצים לראות מראש, ותכננו את המסלול שלכם בהתאם. מפות מדריך השמע יכולות לעזור לך לנווט בין החלקים השונים של המוזיאון ולהבטיח שלא תחמיץ חלקים חשובים ברשימה שלך.

2. נצלו את כלל ה-round-robin

כלל העגול הוא אסטרטגיית ניהול זמן המאפשרת לך ליהנות מכל יצירה בתוך גלריה לפני שתעבור ליצירה הבאה. בעזרת מדריך השמע שלך, האזן לפרשנות, והקדש כמה דקות להערכת הגרפיקה לפני שתעבור ליצירה הבאה. גישה זו מעודדת חוויה מאוזנת, שבה אתה מבלה מספיק זמן בכל יצירת אמנות תוך מניעת התעכבות על יצירה אחת במשך זמן רב מדי.

3. התחבר לתובנות המומחים של המדריך הקולי

אחד ההיבטים הטובים ביותר בשימוש במדריך שמע הוא ההזדמנות ללמוד ממומחים. כשאתם חוקרים את המוזיאון, הקשיבו היטב לפרשנות המומחה המסופקת על ידי מדריך השמע. זה יעמיק את ההבנה וההערכה שלך לכל יצירה, וישפר את החוויה הכוללת שלך במוזיאון.

4. לאזן את הזמן שלך בין אמנות למידע

בעוד שהמידע המסופק על ידי מדריך השמע יכול להיות מעשיר להפליא, חשוב לאזן בין האזנה לפרשנות לבין טבילה באמנות. זכור לקחת הפסקות ממדריך השמע כדי פשוט לבהות ביצירות האמנות, ולאפשר זמן ליופי ולרגש של היצירות להדהד איתך.

על ידי ביצוע טיפים אלה והפקת המרב ממדריך האודיו שלך ללובר, אתה יכול למקסם את הביקור שלך וליצור חוויה בלתי נשכחת באמת. כפי שהוזכר בסעיפים קודמים, מדריך קולי מאפשר גמישות ומסע מותאם אישית, אז אל תפחדו להפיק ממנו את המרב ולאצור את הרפתקת הלובר המושלמת על פי תחומי העניין שלכם.

יצירות אמנות בולטות לפי אזור בתוך מוזיאון הלובר

גלו כמה מיצירות האמנות האיקוניות ביותר בכל אזור בלובר, כדי להבטיח שלא תפספסו יצירות חובה במהלך ביקורכם. הטבלה הבאה מספקת סקירה קצרה של שתי יצירות אמנות סמליות שנמצאו בחלקים שונים של המוזיאון.

באזור

עבודת אמנות שנת אמן
Département des Peintures (המחלקה לציור) מונה ליזה (לה ז'וקונדה) לאונרדו דה וינצ'י 1503-1506
המחלקה לפיסול (Département des Sculptures) Vénus de Milo (אפרודיטה דה מילוס) אלכסנדרוס מאנטיוכיה 130-100 לפנה"ס

שאלות נפוצות לגבי ביקור במוזיאון הלובר עם מדריך שמע

גלה תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר אודות שימוש במדריך שמע לסיור במוזיאון הלובר בפריז.

 • האם אוכל לשכור מדריך שמע במוזיאון הלובר או שעלי להביא מכשיר משלי?
  מוזיאון הלובר (Louvre Museum) מציע שירות השכרת מדריכי שמע באתר. מכשירים אלה מגיעים בדרך כלל עם תוכן טעון מראש וניתן להשתמש בהם בקלות כדי ללמוד עוד על התערוכות. לחלופין, תוכלו גם להוריד מדריך שמע למכשיר שלכם באמצעות האפליקציה הרשמית של הלובר.
 • האם מדריך השמע זמין במספר שפות?
  כן, המדריך הקולי של מוזיאון הלובר פונה לקהל מגוון והוא זמין בדרך כלל במספר שפות, כולל אנגלית, צרפתית, ספרדית, איטלקית, גרמנית, סינית, יפנית וקוריאנית.
 • האם יש סיורים מיוחדים זמינים עם מדריך השמע?
  המדריך הקולי של הלובר כולל לעתים קרובות סיורים נושאיים מרובים שאצרו מומחים. אלה עשויים לכלול חקירות מעמיקות של אוספים ספציפיים, מסלולים נושא, והצעות למבקרים עם זמן מוגבל במוזיאון.
 • כמה זמן לוקח בדרך כלל סיור בהדרכה עצמית עם מדריך קולי?
  משך הסיור בהדרכה עצמית תלוי במידה רבה בתחומי העניין שלך וכמה זמן יש לך. סיור מקיף המכסה את רוב תערוכות המוזיאון יכול להימשך עד מספר שעות, בעוד סיור נושא או ממוקד עשוי להימשך רק חצי יום או פחות.
 • האם המדריך הקולי מתאים למבקרים עם מוגבלויות?
  כן, מוזיאון הלובר עושה מאמץ להבטיח שהמדריך הקולי יהיה נגיש לכל המבקרים, כולל בעלי מוגבלויות. המוזיאון מציע בדרך כלל תיאורי שמע למבקרים לקויי ראייה ותמלילים למבקרים לקויי שמיעה.
 • האם אוכל להזמין מדריך שמע מראש?
  ברוב המקרים, אין צורך להזמין מדריך קולי מראש, מכיוון שהם זמינים על בסיס כל הקודם זוכה במוזיאון. עם זאת, תמיד מומלץ לבדוק באתר מוזיאון הלובר את המידע העדכני ביותר על זמינות מדריך הלובר והזמנות.

יתרונות השימוש במדריך קולי במוזיאון הלובר

גלה את היתרונות הרבים של שימוש במדריך שמע במהלך ביקורך במוזיאון הלובר:

 • מידע מקיף: מדריכים קוליים מציעים תובנות מפורטות על האמנות, ההיסטוריה והמשמעות של התערוכות בלובר, ומספקים לכם חוויה סוחפת ומעשירה.
 • קצב סיור גמיש: עם מדריך שמע, אתה יכול לחקור את המוזיאון בקצב שלך, להשהות או להשמיע מידע מחדש לפי הצורך, ולעקוב אחר תחומי העניין שלך מבלי להיות כבול ללוח זמנים ספציפי של סיור.
 • קריינות מומחה: מדריכי האודיו הוקלטו על ידי מומחים בתחום, ומבטיחים מידע איכותי ומדויק על היצירות בהן אתם צופים במוזיאון.
 • אפשרויות שפה: מדריכי האודיו של הלובר, הזמינים במגוון שפות, פונים לקהל מגוון ומבטלים מחסומי שפה, מה שמקל על תיירים שאינם דוברי צרפתית לחקור את המוזיאון ללא מאמץ.
 • ניווט יעיל: מדריכים קוליים מגיעים עם מפות גלריה המסייעות בניווט יעיל ואפקטיבי ברחבי המוזיאון, ועוזרות לך למקסם את הזמן שלך ולהימנע מללכת לאיבוד בחלל העצום.
 • גישה טובה יותר לתערוכות פחות מוכרות: עם מדריך קולי, יש לך הזדמנות לחשוף אבני חן נסתרות ותערוכות פחות ידועות שאולי לא יכוסו במהלך סיורים מודרכים מסורתיים.
 • ידידותי לסביבה: מדריכי אודיו הם חלופה בת קיימא למדריכי נייר, ומבטיחים חוויה ידידותית לסביבה במהלך ביקורכם במוזיאון הלובר.
 • נוחות מוגברת: ניתן לגשת למדריכי אודיו באמצעות טלפונים חכמים או מכשירים שכורים בתוך המוזיאון, מה שהופך אותם לאפשרות נגישה ונוחה לביקורכם בלובר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בלובר מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן