מוזיאון הלובר עם סיור עצמאי ללא מדריך – האם מומלץ?

דמיינו שאתם עומדים מול יצירות אמנות איקוניות כמו המונה ליזה, הניצחון המכונף של סמותראקיה וונוס דה מילו, וחוקרים בחופשיות את מוזיאון הלובר בקצב ובפנאי שלכם.

כמוזיאון הגדול והמתויר ביותר בעולם, הלובר מציג הזדמנות ייחודית לחובבי אמנות, חובבי היסטוריה ונשמות סקרניות לצלול לתוך מאות שנים של ביטוי אמנותי ומורשת תרבותית. אבל, האם זה באמת בר קיימא לקחת על עצמו את המסע האפי הזה של גילוי אמנותי באופן עצמאי, ללא הדרכה של מומחה?

הצטרפו אלינו כשאנו יוצאים למסע מרתק של אבני החן הנסתרות של מוזיאון הלובר, אתגרי הניווט והאיזון העדין בין סיורים מודרכים להרפתקאות בהדרכה עצמית. היכונו לקבל השראה בעודנו מתעמקים בעולם האמנות, בפרשנות האישית ובחופש החקירה במוסד מעורר יראת כבוד זה.

האם סיור בהדרכה עצמית בלובר שווה את זה?

מוזיאון הלובר בפריז הוא מוסד תרבותי איקוני המושך מיליוני מבקרים מדי שנה. עם אוסף עצום של מעל 35,000 חפצים ויצירות אמנות ייחודיים, כולל יצירות מופת כמו המונה ליזה, הניצחון המכונף של סמותראקיה וונוס דה מילו, אין פלא שמוזיאון זה מדורג גבוה ברשימת החובה של מטיילים רבים. כמבקרים בלובר, תעמדו בפני ההחלטה האם לצאת לסיור בהדרכה עצמית או להצטרף לסיור מודרך עם איש מקצוע בעל ידע. בחלק זה, נחקור את היתרונות והחסרונות של בחירה בסיור בהדרכה עצמית במוזיאון מפורסם זה.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של סיור בהדרכה עצמית הוא הפרסונליזציה והאוטונומיה שהוא מציע. יש לך את החופש לחקור את המוזיאון בקצב שלך, לוותר על לחצי זמן ואילוצים קבוצתיים שעלולים להגביל את ההנאה שלך מהתערוכות. על ידי סיור בהדרכה עצמית, תוכלו להתמקד ביצירות האמנות ובחלקים הספציפיים שהכי מעניינים אתכם, וליצור חוויה ייחודית ומותאמת אישית שמשאירה רושם מתמשך.

עם זאת, הצלחתו של סיור בהדרכה עצמית תלויה במידה רבה בכמות התכנון וההכנה שתשקיעו בו מראש. בהתחשב בגודלו העצום של המוזיאון, המשתרע על פני 72,000 מטרים רבועים של שטחי תצוגה, מחקר הפריסה, יצירות אמנות משמעותיות ומתקני מבקרים לפני הטיול שלך הוא חיוני כדי להבטיח חוויה יעילה ומהנה. בנוסף, זה יעזור לך לתעדף את הזמן שלך, להגדיר ציפיות מציאותיות, ולאפשר לך לנווט במעברים מורכבים וגלריות בקלות רבה יותר.

למרות שסיורים בהדרכה עצמית מספקים חופש שאין שני לו, הם עשויים להיות חסרים את ההקשר ההיסטורי המעמיק, תובנות אמנותיות וסיפור סיפורים שמדריך מקצועי יכול להציע. כדי להתגבר על מגבלה זו, כדאי להשקיע בספרי הדרכה, מדריכים קוליים או אפליקציות לנייד שיכולים להעמיק את הבנתכם בתקופות האמנות השונות, בסגנונות וביצירות האמנות הבודדות שהמוזיאון מציג.

לסיכום, יציאה לסיור בהדרכה עצמית בלובר יכולה להיות חוויה מתגמלת ומעשירה, בתנאי שתתכננו מראש, תנהלו את הציפיות שלכם ותציידו את עצמכם במשאבים הדרושים כדי להגביר את הערכתכם לאוסף העצום של המוזיאון. עבור אלה המעוניינים לקבל הבנה אישית וניואנסים של מוסד בעל שם עולמי זה, סיור בהדרכה עצמית עשוי להיות הבחירה המושלמת.

לחקור את הלובר ללא מדריך: יתרונות וחסרונות

כאחד המוזיאונים המפורסמים ביותר בעולם, הלובר יכול להיות מקום מרתק לחקור בתנאים שלכם. יציאה לסיור בהדרכה עצמית בלובר מציעה את סט היתרונות והחסרונות שלה. בחלק זה, נעמיק בשני צידי הספקטרום כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת אם ללכת עם או בלי מדריך בביקורכם במוזיאון האיקוני הזה.

יתרונות:

 • גמישות וקצב: ללא מדריך, המבקרים חופשיים לקבוע את הקצב שלהם, להתעכב על יצירות אמנות ספציפיות שלוכדות את העניין שלהם ולקחת הפסקות בעת הצורך. חופש זה מאפשר חוויה אישית ואינטימית יותר עם האוסף העצום של המוזיאון.
 • יחס עלות-תועלת: בחירה בסיור בהדרכה עצמית יכולה להיות בחירה ידידותית יותר לתקציב, מכיוון שסיורים מודרכים בדרך כלל כרוכים בתשלום נוסף. יש לך יותר שליטה על הכספים שלך כאשר אתה מחליט להתמודד עם הלובר באופן עצמאי.
 • תחומי עניין אישיים: ללא מדריך המכוון את דרככם, יש לכם הזדמנות לחקור את הלובר בהתאם לתחומי העניין האישיים שלכם, תוך התמקדות בתקופות אמנותיות מסוימות, סגנונות או אמנים ללא אילוצים של מסלול טיול קבוע מראש.

חסרונות:

 • חוסר הקשר ועומק: מדריכים מקצועיים הם בעלי ידע נרחב על יצירות האמנות, ההקשר ההיסטורי שלהן, ופרטים נסתרים שאולי אינם גלויים לעין בלתי מיומנת. על ידי דילוג על סיור מודרך, קיים סיכון להחמיץ מידע חשוב שאחרת היה משפר את הבנתך והערכתך את האמנות.
 • אתגרי ניווט: כפי שנדון בפרק 'אתגרי הניווט בלובר וכיצד להתגבר עליהם', המוזיאון הוא עצום ובעל פריסה מורכבת שיכולה להיות קשה למבקרים בפעם הראשונה לנווט בהם. מדריך יכול להוביל אתכם בצורה חלקה בין הגלריות, ולהבטיח שתראו נקודות מרכזיות מבלי ללכת לאיבוד או להיות המומים.
 • מגבלות זמן: עם למעלה מ -35,000 יצירות אמנות המוצגות, אי אפשר לראות הכל בביקור אחד. סיור מודרך יכול לעזור לך לייעל את הזמן שלך על ידי הדרכתך היישר אל יצירות חובה ותערוכות, בעוד סיור בהדרכה עצמית עשוי להיות כרוך יותר זמן ניסוי וטעייה.

לסיכום, הערכת היתרונות והחסרונות של חקר הלובר ללא מדריך מסייעת להחליט אם כדאי להמשיך במהלך הביקור שלך. העדפות אישיות, אילוצי זמן ועומק הידע הנדרש יכולים כולם להשפיע על בחירתכם. התחשבות בגורמים אלה תבטיח את החוויה המתגמלת ביותר בלובר, המותאמת לצרכים ולציפיות האישיים שלכם.

מחירי כרטיסים וגמישות בלוחות הזמנים בלובר

אחד ההיבטים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון ביקור בלובר הוא תמחור הכרטיסים והאפשרויות הזמינות, כמו גם לוח הזמנים הגמיש שיכול לספק את העדפותיו האישיות של המבקר. בחלק זה נספק פרטים על היצע הכרטיסים והחבילות השונות הזמינות לביקור במוזיאון הלובר, כולל התמחור, גמישות לוחות הזמנים והטבות משמעותיות נוספות המגיעות עם כל סוג כרטיס.

ראשית, המבקרים צריכים להיות מודעים לכך שכרטיס הכניסה הכללי ללובר מעניק גישה לאוספי הקבע של המוזיאון, כולל רבות מיצירות המופת המפורסמות כמו המונה ליזה, ונוס דה מילו, והניצחון המכונף של סמותראקיה. כרטיסים אלה ניתן לרכוש מראש באינטרנט במחיר קבוע של € 17, חוסך לך את הטרחה של המתנה בתורים ארוכים במשרד הכרטיסים. למבקרים המעוניינים ליהנות מתערוכות נוספות, ישנם כרטיסים משולבים מיוחדים הכוללים גישה לתערוכות מתחלפות במחיר מעט גבוה יותר של 20 אירו.

אפשרויות כניסה מופחתות וחופשיות

חשוב לציין כי ישנן מספר הזדמנויות לכניסה מופחתת או אפילו חופשית למוזיאון. מבקרים צעירים מתחת לגיל 18, אזרחים אירופאים בגילאי 18 עד 25, כמו גם מורים ואנשי צוות של בתי ספר ציבוריים צרפתיים יכולים ליהנות מכניסה חופשית למוזיאון. כמו כן, אנשים עם מוגבלות והמלווה שלהם, דורשי עבודה ומוטבים של קצבאות ספציפיות זכאים גם הם לכניסה חופשית לאחר המצאת מסמכים מתאימים.

הזדמנות נוספת לביקור בלובר ללא עלות נוספת היא לתכנן את הטיול בשבת הראשונה של כל חודש, כאשר המוזיאון נשאר פתוח עד השעה 21:45 ומציע גישה חופשית לכל המבקרים החל מהשעה 18:00 ואילך. לבסוף, יום המוזיאונים הבינלאומי, המתקיים מדי שנה ב -18 במאי, הוא הזדמנות מצוינת נוספת ליהנות מכניסה חופשית למוזיאון הלובר.

גמישות תזמון ותזמונים

הלובר מציע גמישות רבה בכל הנוגע לתזמון הביקור שלכם. המוזיאון פתוח כל יום למעט ימי שלישי, בין השעות 9:00-18:00, עם שעות מורחבות בימים רביעי ושישי עד 21:45. זה מאפשר למבקרים לבחור משבצת זמן נוחה המתאימה להעדפותיהם ומנהלת ביעילות את הקהל במהלך ביקורי היום. בנוסף לשעות ארוכות יותר, סיור עצמאי ללא מדריך מאפשר למבקרים להקצות זמן רב יותר לקטעים ספציפיים, להשקיע את האנרגיה שלהם במועדפים אישיים, ואפילו לבקר שוב ביצירות אמנות מסוימות בשעות שונות של היום כדי לבחון כיצד האורות המשתנים משפיעים על תפיסתם את יצירת האמנות.

לסיכום, כאשר שוקלים את האפשרויות למחירי כרטיסים וגמישות בתזמון בלובר, סיור בהדרכה עצמית מעניק למבקרים את החופש להתאים אישית את ביקורם בהתאם לתחומי העניין, ההעדפות והתקציב שלהם. החל מכרטיסי כניסה כלליים ועד אפשרויות משולבות מיוחדות, אפשרויות כניסה מופחתות וחופשיות וזמנים גמישים, הלובר משרת מגוון רחב של מבקרים, ומבטיח חוויה בלתי נשכחת לכולם.

ניהול קהל בלובר: טיפים לחוויה טובה יותר

ניהול הקהל בלובר הוא היבט משמעותי בהבטחת ביקור חלק ומהנה. עם למעלה מ -9 מיליון מבקרים מדי שנה, המוזיאון יכול להיות עמוס מאוד, במיוחד בעונות השיא או בסופי שבוע. כדי לעזור לך להפיק את המרב מהחוויה שלך, הנה כמה טיפים מעשיים לניהול יעיל של ההמונים ואופטימיזציה של הזמן שלך בלובר.

הגיעו מוקדם ותכננו את הביקור שלכם

אחד הטיפים החשובים ביותר לחוויה טובה יותר הוא הגעה מוקדמת, אידיאלית לשעת הפתיחה של המוזיאון. בשעות המוקדמות יש בדרך כלל קהל קטן יותר, אשר יאפשר לכם ליהנות מיצירות המופת של המוזיאון בשלווה רבה יותר. בנוסף, תכנון הביקור שלך על ידי מיפוי התערוכות שאתה רוצה לראות מראש מבטיח ניהול זמן יעיל יותר, תוך התמקדות במה שמעניין אותך ביותר.

ביקור בעונות שאינן עונות שיא ובימי חול

ביקור בלובר בעונות שאינן שיא או בימי חול יכול להפחית באופן משמעותי את צפיפות הקהל. הזמנים העמוסים ביותר נופלים בדרך כלל במהלך חופשת הקיץ, חופשות בית הספר וסופי שבוע. בחירה לבקר בתקופות מחוץ לשיא תעניק לך יותר מרווח נשימה ותקל על הניווט.

נצלו את הכניסות המרובות

ללובר יש כמה כניסות, אז הכירו אותן ובחרו אחת פחות צפופה. הכניסה לפירמידה נוטה להיות העמוסה ביותר, בעוד שהכניסות לקרוסל דו לובר או פורט דה ליונס הן חלופות פחות צפופות.

הזמינו כרטיס כניסה מתוזמן

כפי שצוין במחירי הכרטיסים וגמישות בלוחות הזמנים בלובר, חלק מאפשרויות הכרטיסים מציעות הזמנות כניסה בזמן. הזמנת משבצת זמן ספציפית יכולה לעזור לך לעקוף תורים ארוכים ולמזער את זמני ההמתנה, מה שמבטיח כניסה חלקה יותר למוזיאון.

הצטיידו במפה או באפליקציית ניווט

הצבת מפה או שימוש באפליקציית הניווט של הלובר יכולים לחסוך זמן רב בכך שימנעו מכם ללכת לאיבוד במוזיאון העצום. הכירו את המפה והאפליקציה כדי לאתר במהירות יצירות אמנות שאתם רוצים לראות ולתכנן את המסלול היעיל ביותר לעקוב אחריו.

הימנע מהזמנים והאזורים הצפופים ביותר

אזורים מסוימים בלובר, כמו תערוכת המונה ליזה, ידועים לשמצה בקהל הרב שלהם. היו מוכנים להיתקל בחללים צפופים סביב יצירות אמנות פופולריות ותכננו את ביקורכם בהתאם. נסו להימנע מארוחת הצהריים, מכיוון שבתי הקפה והמסעדות בתוך המוזיאון נוטים להיות צפופים מאוד. במקום זאת, שקלו לקחת הפסקה בחוץ, שם יש אפשרויות רבות לסעודה באזור.

על ידי ביצוע טיפים שימושיים אלה, אתה יכול לשנות את החוויה שלך בלובר ולהפוך אותה מהנה יותר, אפילו בשעות השיא. עם זאת, יש לזכור כי גודלו של המוזיאון והפופולריות שלו אומר כי כמה קהל יהיה בלתי נמנע, וניהול קהל יעיל הוא חיוני כדי ליהנות באופן מלא מכל מה הלובר יש להציע.

אתגרי הניווט בלובר וכיצד להתגבר עליהם

הביקור בלובר הוא חוויה נפלאה וייחודית המאפשרת למבקרים לטבול את עצמם בשפע של יצירות מופת אמנותיות. עם זאת, ניווט במוזיאון העצום יכול להיות אתגר לא קטן עבור רבים. בחלק זה, נדון במספר קשיים שמבקרים עשויים להיתקל בהם בעת סיור בלובר ונספק טיפים מעשיים שיכולים לעזור להפוך את החוויה שלהם למהנה.

גודל ופריסה של המוזיאון

כמוזיאון האמנות הגדול בעולם, הלובר משתרע על פני 676,000 מטרים רבועים מרשימים, עם אינספור גלריות וחללי תצוגה המשתרעים על פני מספר מפלסים. גודלו העצום של המוזיאון והפריסה המורכבת שלו יכולים להיות מכריעים עבור מבקרים בפעם הראשונה, מה שהופך אותו למאתגר למצוא יצירות אמנות ספציפיות ולעבור בין חלקים שונים. כדי להתגבר על מכשול זה, המבקרים צריכים לקבל מפה מפורטת של הלובר, זמין בדלפק המידע או באתר האינטרנט של המוזיאון. מפה זו לא רק תסייע לזהות את מיקומן של יצירות אמנות פופולריות, אלא גם תנחה את המבקרים דרך אגפים, מפלסים ופלטפורמות שונות.

התגברות על קשיי ניווט

בנוסף לשימוש במפה, ישנן מספר אסטרטגיות אחרות שיכולות לסייע במציאת הדרך ברחבי הלובר. התחל על ידי בניית תוכנית ברורה לביקור, זיהוי קטעי מפתח או יצירות אמנות כי הם מעניינים במיוחד. עיגון הסיור סביב כמה חלקים מרכזיים מסייע לבנות את החקירה ומאפשר ניווט ממוקד יותר. המבקרים יכולים גם לעיין בשלטים השונים של המוזיאון ובחיצי הכוונה, שנועדו לסייע בהדרכת אנשים באוסף הנרחב.

ניהול זמן ועייפות

בהתחשב במרחבי הלובר, חיוני לנהל את הזמן והאנרגיה ביעילות, מכיוון שכמעט בלתי אפשרי לחוות כל יצירת אמנות בביקור אחד. תעדף אזורים או חלקים ספציפיים לחקירה, ותזמן הפסקות מתאימות כדי למנוע עייפות. חקרו חללים שקטים יותר הרחק מהקהל בהם ניתן לנוח, כמו פינות הישיבה הרבות הזמינות ברחבי המוזיאון. נעל נעליים נוחות, והביא מים וחטיפים כדי לשמור על סיבולת לאורך כל הביקור.

ניצול משאבים דיגיטליים

כדי לשפר עוד יותר את הניווט ואת החוויה האישית, מספר משאבים דיגיטליים יכולים להיות כלים שלא יסולא בפז במהלך ביקור בלובר. לדוגמה, המוזיאון מציע אפליקציה מקיפה לנייד המספקת מידע מועיל, מפות אינטראקטיביות ומדריכי שמע שיסייעו לחקור את התערוכות השונות. יתר על כן, מספר אתרים ובלוגים מציגים עצות מומחים על ניווט בלובר, ופלטפורמות מדיה חברתית יכולות גם להיות מועילות באיסוף טיפים והמלצות למבקרים.

לסיכום, למרות האתגרים שעשויים להתעורר בעת ניווט במוזיאון הלובר רחב הידיים, תכנון יעיל, אסטרטגיות מעשיות ושימוש במשאבים מועילים יכולים להבטיח סיור מהנה בהדרכה עצמית. עם טיפים אלה בחשבון, המבקרים יהיו מוכנים היטב להעריך את העושר המדהים של אמנות והיסטוריה הלובר יש להציע.

הערכת אמנות בלובר: פרשנות אישית

לבסוף, חלק זה יתמקד בהערכת האמנות בלובר ובפרשנות אישית. חיוני להכיר בכך שהערכת אמנות היא תהליך סובייקטיבי, וכל מבקר עשוי לגזור משמעויות שונות מאותה יצירת אמנות. כשאתם חוקרים את היצירות היצירתיות בלובר, שמרו על ראש פתוח, השתמשו ביצירתיות הייחודית שלכם, והיו מודרכים על ידי הסקרנות הטבעית שלכם.

העיסוק באמנות ובמסרים הסמויים שהיא נושאת ממלא תפקיד משמעותי בתהליך זה. קחו את הזמן להתבונן בכל יצירה מקרוב ולשקול את כוונת האמן, את ההקשר ההיסטורי ואת הרגשות שמעוררת העבודה. בעוד סיור מודרך עשוי לספק כמה רמזים, הפרשנות שלך תהיה חלק מעשיר באותה מידה של הביקור שלך בלובר.

מוזיאון הלובר אפשרויות כרטיסים ומחירים

הטבלה הבאה מדגישה שתי אפשרויות כרטיסים פופולריות למוזיאון הלובר, ומספקת מידע על המחיר וההטבות שלהם, כדי לעזור למבקרים לקבל החלטה מושכלת.

הטבות מחיר אופציית כרטיס
כרטיס בודד €15 גישה לאוספי קבע ותערוכות מתחלפות; תקף לערך יחיד
חברות במוזיאון הלובר €70 (שנתי) גישה בלתי מוגבלת לאוספי קבע ולתערוכות מתחלפות; ערך עדיפות; גישה לאירועים מיוחדים ולערבים; הנחות בחנויות ובבתי הקפה של המוזיאון

שאלות נפוצות לגבי Independent Tours at the Louvre

מצא תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר הקשורות לסיורים עצמאיים ולחקור את הלובר ללא מדריך.

 • האם ניתן לרכוש כרטיס כניסה מוזמן שמור ללובר?
  כן, אתה יכול לרכוש כרטיס כניסה מתוזמן שמור עבור הלובר, המאפשר לך לבחור משבצת זמן ספציפית לביקור שלך. זה יכול לעזור לייעל את הכניסה שלך ולמזער את זמן ההמתנה, לספק חוויה מוזיאלית מהנה יותר.
 • האם יש מפות או אפליקציות זמינות שיעזרו לנווט בלובר באופן עצמאי?
  הלובר מציע הן מפות מודפסות והן אפליקציה רשמית לסמארטפון שיכולה לסייע למבקרים לנווט במוזיאון באופן עצמאי. כלים אלה יכולים לעזור לך לתכנן את המסלול שלך, למצוא יצירות אמנות ספציפיות ולגשת למידע נוסף על התערוכות.
 • האם הלובר מציע מדריכים קוליים למי שמעדיף סיורים עצמאיים?
  כן, הלובר מציע מדריכי שמע שניתן לשכור במהלך הביקור שלך. מדריכי אודיו אלה מספקים מידע מפורט על יצירות האמנות והתערוכות, מה שיכול לשפר מאוד את החוויה שלך תוך כדי סיור במוזיאון ללא מדריך.
 • כמה זמן עלי להקצות לסיור בהדרכה עצמית בלובר?
  הלובר הוא מוזיאון עצום, ואי אפשר לראות הכל בביקור אחד. הקצו לפחות 3-4 שעות לסיור בהדרכה עצמית, אם כי ייתכן שתרצו להקדיש יום שלם או ביקורים מרובים כדי להעריך באופן מלא את האוספים הנרחבים של הלובר.
 • כיצד אוכל ללמוד עוד על יצירות אמנות ספציפיות במהלך סיור בהדרכה עצמית בלובר?
  בנוסף למדריכי שמע, רבות מתערוכות הלובר כוללות תיאורים כתובים נלווים ותוויות המספקות הקשר ומידע על יצירות האמנות המוצגות. אתה יכול גם לערוך מחקר מראש או להשתמש באפליקציות ובאתרי אינטרנט לטלפונים חכמים כדי ללמוד עוד על יצירות אמנות ספציפיות במהלך הסיור בהדרכה עצמית.
 • מהן כמה אסטרטגיות לניהול הקהל בלובר בשעות שיא המבקרים?
  תכנן את מסלול הטיול שלך עם אטרקציות פופולריות בהתחלה, בקר בימי חול או מחוץ לשעות השיא, בחר ביקור מוקדם בבוקר או בשעות הערב המאוחרות, נצל את הכניסות המרובות של המוזיאון והשתמש במערכות ההדרכה הווירטואליות של הלובר כדי למזער אתגרים הקשורים לקהל במהלך הביקור שלך.

יתרונות הסיור העצמאי בלובר

בואו לחוות את המוזיאון המפורסם בעולם בתנאים שלכם.

 • חוויה מותאמת אישית: התאם את הביקור שלך סביב תחומי העניין וההעדפות שלך, תוך התמקדות ביצירות האמנות ובתערוכות שהכי מדברות אליך.
 • גמישות בלוח הזמנים: לנוע בקצב שלך ולנוח בעת הצורך, מה שמעניק לך שליטה מוחלטת על הזמן שלך בתוך הלובר.
 • פחות יקר: סיורים עצמאיים מאפשרים לך לחסוך בעלויות הקשורות לסיורים מודרכים, ולהקצות תקציב רב יותר להיבטים אחרים של הטיול שלך.
 • הזדמנויות למידה משופרות: לעסוק באופן פעיל ולפרש את האמנות כפי שאתה רואה לנכון, לאתגר את עצמך להבין את המסרים הבסיסיים של האמנות ולהעריך את ההיסטוריה והמשמעות של כל יצירה.
 • יצירתיות מוגברת: סיור עצמאי מעורר את הסקרנות, היצירתיות והדמיון שלכם, כשאתם בונים את הנרטיבים והקשרים שלכם בין יצירות האמנות.
 • חוויה אינטימית: סיור עצמאי מאפשר חיבור אישי יותר עם האמנות, ומטפח תחושה עמוקה יותר של הערכה ללא הסחות דעת של קבוצת תיירים גדולה.
 • החופש לחזור: בחרו אילו יצירות אמנות או תערוכות ראויות למבט שני ותכננו בקלות ביקור חוזר בלובר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בלובר מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן