מוזיאון הלובר בפריז עם ילדים

מעטים המקומות בעולם שיכולים ללכוד את הדמיון ולהעביר מבקרים לממלכת תרבויות עתיקות, יצירות מופת עוצרות נשימה וסיפורים מהעבר כמו מוזיאון הלובר בפריז.

עם האוספים העצומים והמגוונים שלו, ביקור בלובר עם ילדים יכול להיות חוויה בלתי נשכחת ומעשירה לכל המשפחה. אז מה אם היינו אומרים לכם שלחקור את המוזיאון המרהיב הזה יכול להיות מהנה, אינטראקטיבי ומרגש לילדים בכל הגילאים? מסוקרן? הרשו לנו להדריך אתכם בפעילויות מענגות, כגון חפש את המטמון, סדנאות מרתקות ואפשרויות לסעודה ידידותיות למשפחות. הצטרפו אלינו כשאנחנו יוצאים למסע בלתי נשכח ויוצרים זיכרונות לכל החיים במוזיאון הלובר בעל השם העולמי.

חקור היסטוריה ואמנות באמצעות תערוכות אינטראקטיביות

מוזיאון הלובר בפריז הוא אוצר בלום של היסטוריה, אמנות ותרבות, המציע שפע של הזדמנויות למשפחות עם ילדים לעסוק וללמוד מתצוגותיו השונות. כדי לשפר את החוויה שלהם, חיוני לחקור את התערוכות האינטראקטיביות שהופכות את האמנות וההיסטוריה לנגישות, מרתקות ומהנות יותר עבור מבקרים צעירים. חלק זה מדגיש תערוכות אינטראקטיביות המערבות חושים מרובים, כגון מגע, צליל וראייה ומציג כמה מהדוגמאות הפופולריות ביותר המספקות חוויה ידידותית למשפחות.

אחת הדוגמאות האיקוניות לתערוכה אינטראקטיבית במוזיאון הלובר היא החדרים המצריים. תצוגה זו מאפשרת לילדים ללמוד על מצרים העתיקה באמצעות אלמנטים אינטראקטיביים שונים. ילדים יכולים לגעת ולבחון העתקים של פסלים, ארונות קבורה וחפצים אחרים, תוך האזנה לתיאורים קוליים כדי להבין את המשמעות ההיסטורית והסיפורים שמאחורי חפצים אלה. החוויה המעשית מציעה לילדים הזדמנות לעסוק באופן פעיל בהיסטוריה, מה שהופך אותה לבלתי נשכחת ומהנה יותר.

מוזיאון הלובר מימי הביניים

תערוכה אינטראקטיבית נוספת במוזיאון הלובר היא מוזיאון הלובר מימי הביניים. חלק זה מתמקד במצודה שעמדה בעבר באתר הנוכחי של המוזיאון ומציע חוויה סוחפת המחזירה את המבקרים אחורה בזמן. הילדים יכולים לחקור גרסה משוחזרת של המבצר מימי הביניים, הכולל חומות, צריחים ומגדלים. מסכי מגע ותצוגות אינטראקטיביות מספקים הקשר היסטורי, ומאפשרים למשפחות להבין כיצד תפקד המבצר ואת תפקידו בהיסטוריה הפריזאית.

מעבר לתערוכות שהוזכרו, מוזיאון הלובר מעדכן ומוסיף ללא הרף תערוכות אינטראקטיביות חדשות לאוסף שלו. המוזיאון נועד לשרת קהל מגוון, כולל משפחות עם ילדים. תצוגות אינטראקטיביות כוללות לעתים קרובות מסכי מגע, מדריכי שמע ושחזורים תלת-ממדיים המספקים הזדמנות לילדים ללמוד בצורה רב-חושית ומרתקת.

כאשר מתכננים ביקור במוזיאון הלובר עם ילדים, חשוב להקצות מספיק זמן לחקור את התערוכות האינטראקטיביות הללו. העיסוק בתערוכות אלה מאפשר לילדים ולמבוגרים לצלול עמוק יותר לתוך העולם המרתק של האמנות וההיסטוריה, לטפח סקרנות והערכה לפלאים השוכנים במוזיאון. זכור גם לבדוק את האתר הרשמי של הלובר לקבלת מידע על כל תערוכות אינטראקטיביות זמניות שעשויות לרוץ במהלך הביקור שלך, כפי שהוזכר בחלק מאוחר יותר על יצירת זיכרונות מתמשכים במוזיאון הלובר.

יוצאים ל"חפש את המטמון" במוזיאון הלובר

אחת הדרכים המרגשות להעסיק ילדים במהלך ביקור במוזיאון הלובר היא על ידי ארגון חפש את המטמון. פעילות זו לא רק מעוררת את יצירתיותם, אלא גם מניעה אותם להיות שומרי מצוות יותר, לחקור תערוכות שונות וללמוד על צורות אמנות שונות ותקופות היסטוריות. חלק זה מציע טיפים ליצירת חפש את המטמון בהתאמה אישית העונה על תחומי העניין של משפחתכם ומספק חוויה מוזיאלית מבדרת לכולם.

עיצוב חפש את המטמון: איך להתחיל

התחילו בחקר המוזיאון ותערוכותיו מראש. זהה יצירות אמנות מעניינות, חפצים ותכונות אדריכליות שניתן לכלול בציד. ערכו רשימה של פריטים מגוונים המתאימים לגיל מגלריות שונות, וודאו שיש משהו מעניין לכל ילד. כדי להפוך את הציד לאינטראקטיבי יותר, שקול לכלול משימות כמו שרטוט יצירת אמנות מסוימת או כתיבת הסיפור מאחורי פסל.

פריטים פופולריים ורמזים ל"חפש את המטמון" במוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר כולל יצירות אמנות איקוניות רבות שניתן לכלול ב"חפש את המטמון" שלכם. כמה דוגמאות פופולריות הן המונה ליזה, הניצחון המכונף של סמותראקיה, ונוס דה מילו. בנוסף, הלובר מכיל פריטים מרגשים ופחות מוכרים שראויים להכרה. כלול רמזים לחפצים כאלה ב"חפש את המטמון" שלך, ועורר סקרנות בקרב בני משפחתך.

שמור על חפש את המטמון מרתק על ידי הצעת רמזים או חידות עבור המשתתפים לפתור. אתה יכול לשאול שאלות על יצירת אמנות ספציפית או להשתמש ברמזים כלליים יותר כמו, "מצא פסל המתאר קרב עז", או "אתר את הציור עם הקהל הגדול ביותר של אנשים". בעזרת רמזים כאלה, ילדים יכולים לחקור טוב יותר את האוסף ולגלות מועדפים חדשים.

הפיכת "חפש את המטמון" לחוויה אינטראקטיבית ובלתי נשכחת

מעבר לחיפוש פשוט אחר חפצים, עודדו את ילדיכם לעסוק בפריטים שהם מגלים בצורה מעמיקה יותר. צלמו תמונות של ילדיכם עם החפצים שהם מגלים או בקשו מהם לשרטט את הפרטים האהובים עליהם. עודדו את הילדים לרשום את התצפיות שלהם ביומן, שיכול לשמש מאוחר יותר כמזכרת משפחתית מהביקור בלובר.

אפשרות נוספת היא להפוך את "חפש את המטמון" לתחרות ידידותית. חלקו את המשפחה לצוותים או אתגרו כל ילד בנפרד להשלים את משימותיו במהירות. עצבו מערכת תגמולים, כמו פינוקים או מזכרות קטנות מחנות המתנות במוזיאון, כדי להכיר בהישגי המשתתפים.

לסיכום, "חפש את המטמון" היא שיטה יעילה להפליא לבידור ומעורבות של ילדים בעת ביקור בלובר. זה מאפשר להם לחרוג מגבולות הסיורים המוסיאליים הקונבנציונליים, לגלות תחומי עניין חדשים וליצור זיכרונות מתמשכים עם משפחתם.

שחררו יצירתיות: סדנאות מהנות לילדים בלובר

ביקור במוזיאון הלובר עם ילדים הוא הזדמנות מצוינת לעורר את היצירתיות והסקרנות שלהם. אחת הדרכים להבטיח זאת היא לרשום אותם לסדנאות הכיף השונות המוצעות במוזיאון. סדנאות אלה לא רק מעסיקות את הילדים בעיסוקים אמנותיים, אלא גם מאפשרות להם ללמוד ישירות ממומחים בסגנונות וטכניקות אמנות שונות. בחלק זה נדון בכמה מהסדנאות הפופולריות ביותר ונספק מידע על אופן ההרשמה למפגשים אלה מראש.

סדנאות ציור ורישום

לאורך כל השנה, מוזיאון הלובר מציע סדנאות ציור ורישום שתוכננו במיוחד לילדים. סדנאות אלה מתמקדות לעתים קרובות בנושאים ספציפיים, כגון דיוקנאות, נופים או דמויות מציורים מפורסמים. ילדים מודרכים על ידי מדריכים מנוסים ומסופקים עם כל החומרים הדרושים כדי ליצור את יצירות המופת שלהם. סדנאות ציור ורישום הן דרך מצוינת לילדים לבטא את הצד האמנותי שלהם ולפתח את כישוריהם תחת פיקוח מומחה.

סדנאות פיסול

אם ילדיכם מתעניינים יותר באמנות תלת מימדית, שקלו לרשום אותם לסדנת פיסול בלובר. במפגשים אלה, הילדים לומדים טכניקות פיסול שונות ויוצרים את יצירות האמנות שלהם באמצעות חומרים כגון חימר, טיח או אפילו שוקולד! מדריכים מנוסים מלווים אותם בתהליך, ומבטיחים חוויה מהנה וחינוכית שמשאירה את הילדים עם מזכרת מוחשית מהביקור שלהם במוזיאון.

פעילויות נושא וסדנאות סיפור

בנוסף לסדנאות האמנותיות המעשיות, הלובר מציע גם פעילויות נושא ומפגשי סיפור לילדים. סדנאות אלה כוללות לעתים קרובות תלבושות, אביזרים וסיפורים אינטראקטיביים, המסייעים להפיח חיים באמנות ולהעסיק ילדים בצורה משמעותית יותר. נושאים עשויים לכלול מיתוסים מצריים עתיקים, אגדות מימי הביניים, או סיפורים בהשראת יצירות אמנות מפורסמות המוצגות במוזיאון. סדנאות אלה משמשות כהשלמה מצוינת לפעילויות האחרות בלובר ומאירות את עיני הילדים על הסיפורים והמשמעות שמאחורי יצירות האמנות שהם רואים.

כדי לתכנן את הביקור טוב יותר ולהבטיח שילדיכם יקבלו את ההזדמנות להשתתף בסדנאות אלו, מומלץ מאוד להתייעץ באתר הרשמי של הלובר לגבי לוח הזמנים ונהלי ההרשמה. סדנאות מסוימות עשויות לדרוש הזמנה מראש או שיש להן מקומות מוגבלים, ולכן חיוני לפעול בהקדם. על ידי השתתפות בסדנאות אלה, אתה יכול להיות בטוח כי הביקור של הילד שלך בלובר יהיה מהנה ואינפורמטיבי כאחד. שימו לב שפעילויות אלה מתווספות לתערוכות האינטראקטיביות וחפש את המטמון שהוזכרו קודם לכן בפוסט זה, המספקות הזדמנויות מרגשות אחרות להעסיק ילדים במהלך ביקורם במוזיאון.

קפיטריה לכל המשפחה: תדלוק לעוד כיף מוזיאלי

ביקור במוזיאון הלובר עם המשפחה יכול להיות חוויה מעייפת, במיוחד כאשר חוקרים את התערוכות העצומות והמגוונות. לכן, חשוב לקחת הפסקות ולתדלק בקפיטריה הידידותית למשפחות במוזיאון הלובר. חלק זה יתמקד באפשרויות האוכל השונות הזמינות בקפיטריה של המוזיאון ויספק כמה טיפים כיצד להפיק את המרב מחוויית האוכל שלכם תוך הימנעות מהמתנות ארוכות וצפיפות.

הקפיטריה של מוזיאון הלובר מציעה מגוון רחב של אפשרויות מזון כדי לספק את ההעדפות של כולם, כולל מנות ידידותיות לילדים ואפשרויות בריאות יותר למבוגרים. כמה ארוחות ידידותיות לילדים כוללות פסטה, כריכים ופיצה, בעוד ההורים יכולים ליהנות ממגוון סלטים, מרקים, או אפילו כמה מעדנים צרפתיים. אגף הקינוחים מציע גם מבחר מעורר תיאבון, הכולל מאפים צרפתיים, פירות וגלידה.

ניווט בקפיטריה בשעות השיא

ביקור בקפיטריה בשעות השיא יכול להיות מאתגר למדי בגלל הצפיפות וזמני ההמתנה הארוכים יותר. כדי להימנע מאי נוחות כזו, עדיף לתכנן את הביקור מחוץ לשעות השיא, כגון אמצע הבוקר או אחר הצהריים המאוחרות, כאשר הוא פחות עסוק. תוכלו גם לשקול להביא כמה חטיפים קלים או ארוחת צהריים ארוזה לאכול באזורי הפיקניק הייעודיים של המוזיאון. בדרך זו, יהיה לך יותר זמן לחקור את התערוכות מבלי להרגיש ממהר במהלך הפסקות הארוחה שלך.

כשאתם אוכלים בקפיטריה, שקלו לבחור שולחן קרוב לאזור שירות המזון כדי למזער את זמן ההליכה והתור. עם זאת, קחו בחשבון שמקומות אלה יכולים להיות צפופים בשעות השיא, אז היו מוכנים לחכות ולפקוח עין על מושבים פנויים. אם אתם מבקרים במוזיאון עם עגלה או משתמשים בכיסא גלגלים, ישנן פינות ישיבה ייעודיות השמורות לבעלי צרכים ניידות, מה שהופך את חווית האוכל לנוחה ונגישה יותר.

תשלום עבור הארוחות שלך

הקפיטריה של מוזיאון הלובר מקבלת תשלומים במזומן ובכרטיסי אשראי, אך היו מוכנים לעיכובים מזדמנים בשעות השיא בעת התשלום עבור הארוחה שלכם. זה רעיון טוב לשאת קצת מזומנים כחלופה במקרה של בעיות טכניות עם תשלומים בכרטיס. אם המשפחה שלכם מקפידה על העדפות מזון או שיש לה דרישות תזונתיות ספציפיות, שימו לב לתפריט הקפיטריה מראש כדי להבטיח חוויית סעודה מהנה.

לסיכום, הקפיטריה הידידותית למשפחות במוזיאון הלובר מציעה מגוון רחב של אפשרויות מזון, המספקות טעמים שונים וצרכים תזונתיים שונים. תכנון הביקור שלכם בקפיטריה מחוץ לשעות השיא ושימוש בכמה טיפים מעשיים יכולים להפוך את חווית האוכל להפסקה מהנה ומרגיעה במהלך חקירתכם בתערוכות. לאחר התדלוק, אתם ומשפחתכם תהיו מוכנים לצלול חזרה לממלכת ההיסטוריה והאמנות הממתינה לכם במוזיאון הלובר.

ניווט במוזיאון הלובר עם ילדים קטנים

ביקור במוזיאון הלובר עם ילדים קטנים יכול להיות חוויה מתגמלת ובלתי נשכחת, כל עוד אתה מוכן היטב ומודע לצרכים שלהם. חלק זה מציע עצות מעשיות למשפחות עם ילדים קטנים, ומבטיח ביקור נטול מתח, מרתק וחינוכי לכולם.

גישה לעגלה

עגלות מותרות בתוך הלובר, מה שמאפשר לחקור את המוזיאון ללא טרחה. ישנן נקודות גישה ייעודיות לעגלות, אותן ניתן למצוא באזור Bagagerie של המוזיאון, בהן ניתן לשכור עגלות במידת הצורך. היו מוכנים לאזורים מסוימים שיש להם גישה מוגבלת או דורשים קיפול עגלות, אך בסך הכל, המוזיאון מתאים לשימוש בעגלות.

מיקומי שירותים ומלתחות

השירותים ממוקמים ברחבי המוזיאון ובדרך כלל קל למצוא אותם, עם מתקני החלפת תינוקות זמינים בשירותי גברים ונשים כאחד. משמעות הדבר היא שכל ההורים יכולים בקלות לטפל בצרכי ילדיהם הצעירים במהלך ביקורם. שימו לב מנטלית למיקומי השירותים בזמן שאתם חוקרים את המוזיאון ומבצעים עצירות קבועות לפי הצורך, כדי להבטיח שילדיכם ירגישו בנוח לאורך כל ביקורם.

חדרי הנקה ליולדות

עבור אמהות מיניקות, הלובר מציע חדרי הנקה ייעודיים, המספקים מרחב שקט ונוח להאכלת תינוקך. חדרים אלה נמצאים במקומות שונים ברחבי המוזיאון, ותוכלו לבקש מכל איש צוות של המוזיאון סיוע במציאת הקרוב ביותר אליכם.

הזמנים הטובים ביותר לבקר

כדי להימנע מהמונים ותורים ארוכים, תכננו את ביקורכם מחוץ לשעות השיא, כגון ימי חול, בוקר מוקדם או אחר הצהריים המאוחרים. בזמנים אלה, המוזיאון בדרך כלל פחות צפוף, מה שמקל על ההורים לנווט בחלל עם ילדים קטנים. במידת האפשר, רכשו את הכרטיסים באינטרנט מראש כדי לחסוך זמן ולהימנע מהמתנה בתור בדלפק הכרטיסים.

שמירה על ילדים מעורבים ומבדרים

לילדים צעירים יש טווח קשב מוגבל, ולכן חשוב לשמור עליהם מבדרים ומעורבים לאורך כל הביקור. שקלו להביא צעצועים קטנים, משחקים שקטים או חטיפים כדי להעסיק אותם ברגעים שקטים יותר, ובנו אותם בהפסקות קבועות כדי לאפשר להם לנוח ולטעון מצברים.

הפכו את הביקור לחוויה לימודית על ידי שאילת הילדים שאלות על המוצגים, משחק "אני מרגל", או העסיקו אותם בחוויה סיפורית המבוססת על הציורים והחפצים במוזיאון. לאפשר לילדים את ההזדמנות להשתתף בתערוכות אינטראקטיביות, כפי שהוזכר בסעיף "לחקור היסטוריה ואמנות באמצעות תערוכות אינטראקטיביות".

על ידי ביצוע טיפים מעשיים אלה ושמירה על הצרכים ותחומי העניין של ילדיכם הצעירים, תוכלו להבטיח ביקור בלתי נשכח ומהנה במוזיאון הלובר לכל המשפחה, ובסופו של דבר ליצור זיכרונות מתמשכים שיוקירו במשך שנים רבות.

יצירת זיכרונות מתמשכים במוזיאון הלובר

ביקור במוזיאון הלובר עם המשפחה הוא הזדמנות ליצור זיכרונות מיוחדים שיימשכו לכל החיים. אחת הדרכים להנציח את החוויה שלכם היא על ידי צילום תמונות משפחתיות מול התערוכות האיקוניות ביותר, כמו המונה ליזה או ונוס דה מילו. לכדו את רגעי השמחה האלה יחד, מכיוון שהם ישמשו כמזכרות יקרות שתוכלו להביט בהן בחיבה.

עודדו את ילדיכם לצייר או לכתוב על החלקים האהובים עליהם בביקור ביומן. זה לא רק שומר אותם מעורבים, אלא גם עוזר להם לעבד את החוויות שלהם ולהתחבר עם יצירות האמנות ברמה עמוקה יותר. ככל שהם יתבגרו, כתבי עת אלה יהיו תזכורות יקרות ערך לתקופה הנפלאה שבילו במוזיאון.

שקלו לרכוש מזכרת מחנות המתנות של הלובר לילדיכם כמזכרת מהביקור שלהם. בין אם זה העתק של ציור מפורסם או צעצוע בהשראת אמנות, פריטים אלה יכולים לעודד למידה נוספת והערכה של אמנות והיסטוריה.

לבסוף, חשבו תמיד על ביקורכם במוזיאון הלובר כעל חקירה מתמשכת. ככל שילדיכם יגדלו ותחומי העניין שלהם יתפתחו, תכננו לחזור ללובר כדי לחקור תערוכות ואוספים חדשים. זה יעודד הערכה עמוקה לאמנות ולהיסטוריה שהם יישאו איתם לשארית חייהם.

3 ההיילייטס הכי ידידותיים למשפחות בלובר

גלו כמה מהתערוכות הפופולריות ביותר במוזיאון הלובר למשפחות עם ילדים על ידי בדיקת 3 האפשרויות המובילות הבאות:

תיאור התערוכה מיקום
דירות בנפוליאון השלישי טיילו בין הדירות המפוארות מהמאה ה-19 של נפוליאון השלישי, המלאות בריהוט, אמנות ועיצוב המספקים הצצה לחיי המלוכה הצרפתית. ילדים ייהנו לדמיין את עצמם חיים בסביבה כה מפוארת. אגף רישלייה, קומה 1
Galerie d'Apollon גלריה מרשימה זו כוללת חללי פנים מסנוורים, לרבות תקרות מצוירות, גילופים מורכבים וחלונות מהרצפה עד התקרה. גלריה ד'אפולון שימשה כאבטיפוס להיכל המראות בארמון ורסאי ותקסים ילדים בפארה. אגף דנון, קומה 1
הספינקס הגדול של טאניס פסל מצרי עתיק מסיבי זה, שראשיתו בממלכה העתיקה, מייצג את היצור המיתולוגי עם גוף אריה וראש אנושי. ילדים יופתעו מהגודל וההיסטוריה של הפסל המיסטי הזה. סולי ווינג, קומת קרקע

שאלות נפוצות לגבי ביקור במוזיאון הלובר בפריז עם ילדים

גלו את השאלות הנפוצות ביותר על טיול משפחתי למוזיאון הלובר עם ילדים.

 • האם מוזיאון הלובר מתאים לילדים קטנים?
  כן, מוזיאון הלובר מציע מגוון מוצגים, סדנאות ופעילויות המתאימות לילדים בכל הגילאים. זהו יעד מצוין למשפחות לחקור וללמוד על אמנות והיסטוריה יחד.
 • כמה זמן אנחנו מתכננים לבלות בלובר?
  הזמן הדרוש לביקור שלך יהיה תלוי בתחומי העניין וההעדפות של משפחתך. עם זאת, ביקור טיפוסי במוזיאון הלובר יכול לקחת בין 3 ל 4 שעות או אפילו יום שלם אם אתם מתכננים לקחת הפסקות ולהשתתף בסדנאות.
 • האם יש אירועים מיוחדים או תוכניות לילדים במוזיאון הלובר?
  כן, הלובר מציע מגוון סדנאות, סיורים ואירועים מיוחדים המיועדים במיוחד לילדים ולמשפחות. הקפד לבדוק באתר האינטרנט של המוזיאון או לברר בדלפק המידע לקבלת מידע עדכני על תוכניות אלה.
 • האם אני צריך להזמין כרטיסים מראש?
  אמנם ניתן לרכוש כרטיסים בכניסה, אך מומלץ מאוד להזמין כרטיסים באינטרנט מראש כדי להימנע מתורים ארוכים ולהבטיח כניסה. מומלץ גם להזמין סדנאות ספציפיות או סיורים מודרכים למשפחתכם.
 • האם נוכל להביא חטיפים ומשקאות משלנו למוזיאון?
  בעוד שמותר להביא חטיפים ומשקאות משלכם, צריכתם מותרת רק באזורים המיועדים לכך, כגון הקפיטריה או אזור הפיקניק של הלובר. מדיניות זו מסייעת לשמור על ניקיון ושימור התערוכות.
 • האם יש מדריכי שמע או אפליקציות זמינות לילדים?
  כן, מוזיאון הלובר מציע מדריכי אודיו ואפליקציות המיועדות לילדים המספקים חוויה מרתקת וחינוכית. הקפד לבדוק את אתר האינטרנט של המוזיאון או לבקר בשירות השכרת מדריך קולי בתוך המוזיאון לקבלת מידע נוסף.

יתרונות הביקור במוזיאון הלובר עם ילדים

מדוע לחקור את מוזיאון הלובר כמשפחה יכול להיות חוויה מהנה וחינוכית:

 • למידה אינטראקטיבית: עיסוק בתערוכות אינטראקטיביות מסייע לילדים לקבל הערכה עמוקה יותר לאמנות ולהיסטוריה, מה שהופך את הביקור במוזיאון לחוויה מהנה וחינוכית לכל המשפחה.
 • יצירתיות מוגברת: סדנאות הזמינות במוזיאון מטפחות יצירתיות וסקרנות, ומאפשרות לילדים להתנסות מעשית ביצירת אמנות וללמוד על סגנונות וטכניקות שונות.
 • גיבוש צוות וגיבוש: ארגון "חפש את המטמון" ברחבי הלובר מקדם גיבוש משפחתי ועבודת צוות, כאשר בני המשפחה עובדים יחד כדי למצוא פריטים מעניינים ולחקור את המוזיאון.
 • חוויה הניתנת להתאמה אישית: האוסף העצום של הלובר מאפשר למשפחות להתאים את הביקור שלהן בהתאם לתחומי העניין שלהן, ולהבטיח שכל חבר ייהנה מהחוויה.
 • קלות ניווט: הלובר מספק מתקנים כגון גישה לעגלות, מקומות שירותים וחדרי הנקה, מה שהופך את חוויית המוזיאון לנוחה יותר למשפחות עם ילדים קטנים.
 • הפסקות מהנות אך חינוכיות: הקפיטריה הידידותית למשפחות מציעה הזדמנות לתדלק ולהירגע תוך כדי דיון בתערוכות וביצירות האמנות, ומאפשרת לבני המשפחה לחלוק וללמוד זה מתחומי העניין והתגליות של זה.
 • רגעים בלתי נשכחים: ביקור בלובר עם ילדים יוצר זיכרונות מתמשכים באמצעות פעילויות כגון צילום תמונות משפחתיות מול תערוכות איקוניות, כתיבת יומן ורישום החלקים האהובים עליהם בביקור במוזיאון.
 • ביקורים מרובים: עידוד משפחות לבקר שוב בלובר בעתיד מאפשר להן לחקור ללא הרף תערוכות ואוספים חדשים, ומטפח תחושה של סקרנות והערכה לאמנויות.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עוד בנושא

חוויה בלובר מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן