לובר פריז כרטיסים

דמיינו שאתם עומדים מול מונה ליזה האניגמטית, מתפעלים מהחיוך הכובש שלה, בעודכם מוקפים באמנות מעוררת השתאות ובחפצים היסטוריים. מוזיאון הלובר פריז מציע חוויה שאין דומה לה לחובבי אמנות וחובבי היסטוריה כאחד.

התעמקנו בעולם הלובר פריז, חשפנו את התערוכות המרתקות ביותר שלו, חקרנו את היתרונות של מדריכים קוליים, ומדוע סיורים מודרכים סוחפים אתכם למסע התרבותי שתמיד חלמתם עליו. גלו כיצד ביקור בלובר פריז הוא לא רק לראות אמנות, אלא לחזות ממקור ראשון, במהות ההיסטוריה והיצירתיות האנושית.

התעלומה מאחורי חיוכה של מונה ליזה

במשך מאות שנים ניסו חובבי אמנות וחוקרים לפענח את חיוכה החידתי של המונה ליזה. המונה ליזה, שצוירה על ידי האמן האיטלקי האגדי, לאונרדו דה וינצ'י בתחילת המאה ה-16, המשיכה ללכוד את סקרנותם של אינספור אנשים ברחבי העולם. המורכבות של הבעת פניה, ובמיוחד חיוכה המתפתל, מתקשרים עם תיאוריות ופרשנויות שונות סביב נושא יצירת האמנות.

אחד האלמנטים המרכזיים שמוסיפים למיסטיקה של מונה ליזה הוא השימוש המופתי של לאונרדו בספומאטו, טכניקה אמנותית הכוללת הצללה עדינה ומיזוג גוונים. טכניקה זו יוצרת מראה כמעט שמימי, מרככת את תווי הפנים ומאפשרת לדמיון של הצופה להשלים את החסר. הרקע של הציור מוסיף עוד יותר לחידה עם הנוף הסלעי והמסתורי שלו, שנראה כי הוא מזמין חקירה נוספת.

מומחים הציעו הסברים שונים לחיוכה האניגמטי של מונה ליזה, כולל האפשרות שמדובר בייצוג חזותי של "החיוך הבלתי נתפס" שתיאר הפילוסוף היווני הקדום, הרקליטוס. אחרים מאמינים שזה עשוי להיות תוצאה של אשליה אופטית, בשל האופן שבו אור וצל משחקים על פניה, ויוצרים רושם של גיחוך חולף. חלק מהפרשנויות מציעות כי החיוך נועד להעביר את האינטליגנציה של המצולם, ואחרות אף ייחסו מניעים מרושעים יותר לנוכחותו.

מספר גורמים תורמים לתככים סביב חיוכה של מונה ליזה. מלבד הבעת פניה השלווה אך המסתורית, העניין בציור מתעצם בשל העובדה שזהותה עדיין אינה מבוססת בבירור. בעוד הוא האמין כי היא ליסה Gherardini, אצילה פלורנטינית, תיאוריות אחרות מציעות אפשרויות חלופיות. יתר על כן, ההיסטוריה הסוערת של הציור, העובדה שהוא נגנב מהלובר בשנת 1911 ומאוחר יותר שוחזר, רק מוסיפה לקסם של הציור.

לסיכום, חיוכה האניגמטי של המונה ליזה מעוצב ביד אמן כדי לעורר מסתורין, עניין וספקולציות. הוא עורר אינספור ויכוחים וככל הנראה ימשיך לעשות זאת כל עוד הציור יישאר מוצג במוזיאון הלובר בפריז. אם אתם מתכננים לבקר ביעד האמנות בעל השם העולמי הזה, הערכת הניואנסים של חיוכה של מונה ליזה באופן אישי צריכה להיות בראש רשימת עיקרי התערוכה שחובה לראות.

לחוות את המיטב של לובר פריז עם סיורים מודרכים

אחת הדרכים המהנות והאינפורמטיביות ביותר לחקור את הלובר פריז היא על ידי סיור מודרך. סיורים מודרכים מציעים חוויה סוחפת וחינוכית, המאפשרת לכם להעמיק באוסף המוזיאון ולחשוף את הסיפורים, ההיסטוריה והסודות שמאחורי יצירות האמנות. המדריכים המומחים של הלובר נלהבים מאמנות והיסטוריה, מה שהופך כל סיור להזדמנות למידה יוצאת דופן.

ישנם סוגים שונים של סיורים מודרכים זמינים כדי להתאים להעדפות וצרכים שונים. אם אתה מעדיף חוויה אישית יותר, שקול להזמין סיור פרטי המותאם לתחומי העניין הספציפיים שלך. עבור אלה שאינם דוברי אנגלית כשפת אם, המוזיאון מציע סיורים במגוון שפות, המבטיחים כי כולם יכולים להבין ולהעריך את אוצרות הלובר.

ניתן לבחור סיורים מודרכים על פי נושאים שונים כדי לחקור היבטים שונים של אוסף המוזיאון. דוגמאות לנושאים כוללות את ההיסטוריה של הלובר, יצירות מופת של המוזיאון, ותקופות ספציפיות או תנועות אמנותיות, כגון הרנסנס או הבארוק. על ידי בחירת סיור נושא, אתה יכול להתמקד בהיבטים שמעניינים אותך ביותר, להבטיח ביקור בלתי נשכח ומרתק.

משך והכללת סיורים מודרכים

משך הסיור המודרך משתנה בהתאם לסוג הסיור שתבחרו. חלק מהסיורים נמשכים 90 דקות, ומספקים סקירה קצרה של נקודות השיא של המוזיאון, בעוד שאחרים עשויים להימשך עד שלוש שעות, ומציעים חקירה מקיפה של המוזיאון. בעת הזמנת סיור מודרך, הקפד לקרוא בעיון את התיאור כדי להבטיח שאתה יודע למה לצפות מבחינת משך הזמן והכיסוי.

סיורים מודרכים כוללים לעתים קרובות גישה מועדפת ללובר, ומאפשרים לכם לדלג על התורים בכניסה. על ידי בחירת סיור מודרך עם גישה מועדפת, אתה יכול לחסוך זמן ולהפיק את המרב מהביקור שלך במוזיאון. בעוד הסיור המודרך שלך עשוי להתמקד באוספים ספציפיים, הכניסה שלך ללובר מעניקה לך גם גישה לשאר המוזיאון, ומאפשרת לך להמשיך לחקור בקצב שלך לאחר הסיור.

תכנון מראש לסיור מודרך

על מנת להפיק את המרב מהטיול שלכם בלובר פריז, מומלץ מאוד לתכנן מראש ולהזמין את הסיור המודרך זמן רב מראש. בהתחשב בפופולריות של המוזיאון, סיורים מודרכים יכולים להתמלא במהירות, כך שהזמנה מראש מבטיחה שתבטיחו את הסיור והתזמון המועדפים עליכם. בכך תוכלו להימנע מאכזבה ולהבטיח חוויה בלתי נשכחת ומעשירה בלובר פריז.

אטרקציות בתערוכת חובה בלובר פריז

מוזיאון הלובר פריז מכיל אוסף עצום של יצירות אמנות המשתרעות על פני תקופות וסגנונות אמנותיים שונים. הוא מציג כמה מיצירות המופת המפורסמות ביותר בעולם ומציע פנורמה מקיפה של יצירתיות אנושית. בחלק זה, נעבור על כמה דגשים שחובה לראות בתערוכה שאסור לפספס בביקורכם בלובר.

המונה ליזה (לה ז'וקונדה)

שום ביקור בלובר אינו שלם בלי לחזות בדיוקן החידתי של לאונרדו דה וינצ'י, המונה ליזה. ציור איקוני זה הוא ייצוג של הרנסנס האיטלקי וממשיך לרתק אלפי מבקרים מדי יום, מעורר סקרנות וקסם לגבי חיוכה החמקמק של הנושא, ליסה גררדיני.

הניצחון המכונף של סמותראקיה

הניצחון המכונף של סמותראקיה, הידוע גם בשם נייקי של סמותראקיה, הוא פסל הלניסטי המייצג את האלה היוונית נייקי. יצירת אמנות מפוארת זו עומדת כסמל לניצחון ויכולת אמנותית. משנת 190 לפנה"ס, הוא מעביר מסר של ניצחון ותחושה של תנועה דרך הווילונות המנופחים ברוח והפרטים המורכבים.

החתונה בכפר כנא

החתונה בקאנה, שצוירה על ידי פאולו ורונזה בשנת 1563, היא המחשה יוצאת דופן של אירוע תנ"כי – הנס הראשון של ישו להפוך מים ליין. העבודה רחבת ההיקף היא תיאור מרתק של סעודה מפוארת מלאה בבגדים משובחים, מנות מפוארות ורשימת אורחים עטורת כוכבים.

חירות מובילה את העם

ציורו המפורסם של אז'ן דלקרואה, "חירות מובילה את העם", הוא ייצוג סמלי של מהפכת יולי 1830. יצירת האמנות מציגה לראווה את דמותו האלגורית של החירות המובילה את העם במרד, והיא תזכורת לאידיאלים הצרפתיים של חופש, שוויון ואחווה. הסצנה הסוערת וההרואית ועבודת המכחול המופתית של דלקרואה הופכות אותה לחוויה ויזואלית בלתי נשכחת.

ונוס דה מילו

ונוס דה מילו הוא פסל עוצר נשימה נוסף השוכן בלובר. ייצוג איקוני של אלת האהבה והיופי, פסל יווני עתיק זה הוא שם נרדף לחסד והוא נחגג בזכות יופיו הנטורליסטי וההיסטוריה האניגמטית שלו. הזרועות החסרות ומקורו המסתורי רק מוסיפים לכוח המשיכה שלו.

בנוסף ליצירות מופת אלה, הלובר פריז מציע מגוון עצום של יצירות מדהימות אחרות כגון צופן חמורבי, רפסודת המדוזה, הכתרתו של נפוליאון, הסופר היושב, ועוד רבים. הקפידו לחקור הן את התערוכות הקלאסיות והן את התערוכות העכשוויות כדי לטבול את עצמכם באמת בעולם האמנות וההיסטוריה במהלך ביקורכם בלובר פריז המפואר.

גלו את מוזיאון הלובר בפריז עם מדריכי אודיו

אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את חוויית הלובר שלך היא באמצעות מדריכי שמע במהלך הביקור שלך. מדריכי אודיו מספקים הזדמנות מצוינת ללמוד עוד על האמנות שובת הלב והחפצים ההיסטוריים בקצב שלך, כמו גם מציעים גמישות וחסכוניות. בחלק זה נעמיק ביתרונות השונים של השימוש במדריכי אודיו בלובר פריז, בשפות השונות מהן תוכלו לבחור ועד כמה קל להשתמש בהן.

מדריכי אודיו הם דרך בהדרכה עצמית לחקור את מוזיאון הלובר בפריז. הם מציעים סקירה אינפורמטיבית ומקיפה של יצירות המופת המוצגות תוך מתן אפשרות למבקרים לנוע בקצב שלהם. עם מדריך שמע, אתה לא צריך למהר דרך התערוכות או לדאוג לשמור על קשר עם קבוצה. אתה יכול לקבוע לוח זמנים משלך, להתעכב על יצירות האמנות שאתה מוצא הכי מעניין ולקחת את הזמן שלך עם ההסברים שסופקו.

כיצד פועלים מדריכי שמע

מדריך קולי הוא מכשיר פשוט שיכול לעזור לכם לנווט בלובר פריז וללמוד על התערוכות השונות. ניתן לשכור אחת בכניסה למוזיאון, והיא מגיעה עם סט אוזניות. לכל יצירת אמנות או חפץ מוצג קוד מתאים לידו. כדי לשמוע את המידע על הפריט, פשוט הזן את הקוד למדריך השמע, והוא ישמיע תיאור מוקלט של הגרפיקה, ההיסטוריה שלה ומשמעותה, לעתים קרובות מסופר על ידי מומחים.

שפות ונושאים שונים

אחד היתרונות הבולטים של מדריכי האודיו של לובר פריז הוא המבחר הרחב של השפות המוצעות. אתה יכול לבחור מתוך שפות רבות, כולל אנגלית, צרפתית, עברית, סינית, יפנית, ועוד רבים. זה מבטיח כי מבקרים מרקעים שונים יכולים ליהנות ולהעריך את הידע המשותף באמצעות מדריכים אלה.

בנוסף, מדריכי האודיו כוללים גם מסלולים לפי נושא, המאפשרים למבקרים להתאים את החוויה שלהם לתחומי העניין שלהם. הנושאים כוללים יצירות מופת של המוזיאון, ההיסטוריה המצרית, ההיסטוריה של האמנות הצרפתית, ועוד אפשרויות רבות. עם מסלולים מותאמים אישית אלה, אתה יכול להתמקד באזורים שמרתקים אותך ביותר.

קלות שימוש ומידע נוסף

השימוש במדריך קולי בלובר פריז הוא משב רוח. המכשיר עצמו ידידותי למשתמש, עם ניווט אינטואיטיבי ופונקציות פשוטות. אם יש לכם שאלות או שאתם זקוקים לעזרה, צוות המוזיאון ישמח לעזור. מדריך קולי יספק לך גם טיפים מועילים, כגון מסלולים מוצעים, ייעוץ לניהול קהל, והיכן למצוא שירותים או בתי קפה בתוך המוזיאון. טיפים אלה יכולים לשפר באופן משמעותי את החוויה הכוללת שלך ולייעל את הביקור שלך.

לסיכום, שילוב מדריך קולי בהרפתקת הלובר פריז שלכם מבטיח ביקור מעשיר ואינפורמטיבי. המגוון הרחב של השפות והנושאים הזמינים, יחד עם הגמישות והנוחות שמדריכים אלה מציעים, מאפשרים לך ליצור את המסלול המושלם והמותאם אישית. אז קחו מדריך קולי בטיול הבא שלכם ללובר פריז וצללו לתוך עולם האמנות וההיסטוריה שובה הלב ממש בקצות אצבעותיכם.

ממצאים היסטוריים בלובר פריז: הצצה לעבר

הלובר פריז הוא לא רק ביתם של ציורים מפורסמים כגון מונה ליזה, אלא גם מכיל אוסף נרחב של חפצים היסטוריים המעניקים למבקרים הצצה אל העבר. כאשר אתה לחקור את המוזיאון, תוכלו למצוא יצירות רבות המציגות את ההיסטוריה העשירה והמגוונת של הציוויליזציה האנושית. בחלק זה נתמקד בכמה מהממצאים ההיסטוריים המפורסמים והמשמעותיים ביותר בלובר פריז.

צופן חמורבי

אחד הממצאים הידועים ביותר בלובר הוא קוד חמורבי, קוד חוק בבלי שמור היטב שראשיתו במסופוטמיה העתיקה בשנת 1754 לפנה"ס. מצבת בזלת זו, שגובהה 2.4 מטרים, חקוקה באחד הקודים המשפטיים העתיקים ביותר הידועים, כולל חוקים אזרחיים ופליליים. חשיבותו של קוד חמורבי טמונה בשיקוף החברה הבבלית ובמתן תובנה לגבי ההליכים המשפטיים והנורמות החברתיות של התקופה.

הסופר היושב

הסופר היושב הוא חפץ מרתק שמחזיר אותך למצרים העתיקה. פסל מרשים זה עשוי אבן גיר, עם פרטים מצוירים על פני השטח. הפסל מתוארך לשושלת הרביעית או החמישית (בסביבות 2600-2350 לפנה"ס), ומתאר סופר יושב ברגליים משוכלות ומחזיק מגילת פפירוס מגולגלת חלקית. האומנות על דמות זו יוצאת דופן, עם פרטים מורכבים על הפנים והידיים, המעניקים לה מראה מציאותי.

הנייקי של סמותראקיה

ידוע גם בשם הניצחון המכונף של סמותראקיה, פסל יווני זה מתוארך למאה השנייה לפני הספירה. הפסל הוא ייצוג של נייקי, אלת הניצחון היוונית, והוא ניצב על כן של ספינת אבן, ומעורר את תחושת הניצחון של קרב ימי. למרות שהפסל ספג נזק מסוים במהלך השנים, הגילוף המורכב על הכנפיים והווילונות הזורמים על הגוף הם דוגמה נהדרת לאמנות הלניסטית וטכניקות קישוט.

ונוס דה מילו

פסל יווני מפורסם זה, שהתגלה באי מילוס, מתוארך לסביבות 100 לפני הספירה. הפסל מתאר את אפרודיטה, אלת האהבה והיופי, עשוי משיש פאריאני ועומד בגובה מרשים של מטר ושמונה סנטימטרים ללא המסד. למרות שזרועות הפסל אבדו, יופיו האניגמטי של ונוס דה מילו והגילוף ללא רבב הופכים אותו לחפץ היסטורי חשוב, המייצג את האידיאלים האמנותיים של יוון העתיקה.

אלה הם רק כמה מהממצאים ההיסטוריים הרבים המוצגים בלובר פריז. כשתחקרו את האולמות העצומים של המוזיאון, תיתקלו באינספור יצירות שכל אחת מהן מייצגת רגע ייחודי וחשוב בהיסטוריה האנושית המשותפת שלנו. אל תחמיצו את ההזדמנות להכיר מקרוב ובאופן אישי את האוצרות העתיקים הללו במהלך ביקורכם בלובר.

תכנן את הטיול שלך ללובר פריז: אפשרויות כרטיסים ועוד

תכנון טיול ללובר פריז צריך להיות חוויה מרגשת ומספקת, והבנת אפשרויות הכרטיסים השונות הזמינות יכולה לעזור להבטיח ביקור חלק. ישנן שתי דרכים עיקריות לרכוש כרטיסים ללובר: באינטרנט או במוזיאון עצמו. מומלץ מאוד לרכוש את הכרטיסים באינטרנט מראש, שכן זה יכול לחסוך לכם זמן ולאפשר לכם להימנע מתורים ארוכים.

ישנן מספר אפשרויות כרטיסים זמינות כדי לספק העדפות ותקציבים שונים. מחיר הכניסה הרגיל מספק גישה לאוסף הקבוע ולתערוכות מתחלפות, בעוד הנחות זמינות לסטודנטים, קשישים וקבוצות זכאיות אחרות. בנוסף, מוזיאון הלובר מציע כניסה חופשית בימים מסוימים, כגון יום ראשון הראשון של כל חודש מאוקטובר עד מרץ. חשוב לציין כי בשעות השיא, כגון חגים, ימי הכניסה החופשית עשויים להיות עמוסים והכניסה אינה מובטחת.

כשאתם מתכננים את הביקור שלכם, קחו בחשבון את הזמן הטוב ביותר להימנע מהמונים. שעות הבוקר המוקדמות ושעות אחר הצהריים המאוחרות בדרך כלל פחות צפופות, כמו גם ימי חול מחוץ לחופשות בית הספר. כדי להפיק את המרב מהביקור שלכם, הקדישו מספיק זמן לחקור את המוזיאון העצום ואת הגלריות הרבות שלו.

התחבורה ללובר קלה יחסית, עם מספר אפשרויות תחבורה ציבורית זמינות, כולל המטרו של פריז, אוטובוסים, ותחנות שיתוף האופניים של וליב בקרבת מקום. אם אתם מתכננים לנהוג, ישנם מספר מתקני חניה בתשלום במרחק הליכה מהמוזיאון.

לפני שתצאו למסע שלכם ללובר פריז, הקפידו לקחת בחשבון את כל ההיבטים החיוניים הללו כדי לקבל חוויה מתוכננת ומהנה היטב. אם תקדישו זמן לתכנון קפדני של ביקורכם, תוכלו להעריך באופן מלא את האמנות וההיסטוריה האגדית המוצגות במוזיאון בעל שם עולמי זה.

השוואה בין סיורים מודרכים, מדריכי שמע וכניסה כללית

חקור את הדרכים השונות לחוות את הלובר פריז על ידי השוואת התכונות של סיורים מודרכים, מדריכי שמע וכרטיסי כניסה כלליים.

סוג הביקור הטבות טווח מחירים
סיורים מודרכים מדריכים מומחים, חוויה מותאמת אישית, סיורי נושא ותובנות עמוקות יותר על יצירות האמנות 50 € – 150 €
מדריכי אודיו תוכן בקצב עצמי, גמיש, רב-לשוני, חסכוני ולפי נושאים 5 € – 10 €
קבלה כללית גישה לתערוכות העיקריות, חופש לחקור בקצב שלך, וידידותי לתקציב 17 € – 30 €

שאלות נפוצות לגבי Louvre Paris Tickets

קבל תשובות לשאלות הנפוצות ביותר על ביקור בלובר פריז, החל מאפשרויות כרטיסים ועד פרטי סיור מודרך.

 • מהם הסוגים השונים של כרטיסים ללובר פריז הזמינים לרכישה?
  ישנן אפשרויות כרטיסים שונות הזמינות למבקרים, כולל כרטיסי כניסה כלליים, כרטיסים במחיר מוזל לזכאים, וכרטיסים משולבים הכוללים גישה לתערוכות מתחלפות או אטרקציות אחרות.
 • האם עדיף לרכוש כרטיסים באינטרנט או במוזיאון?
  רכישת כרטיסים באינטרנט מומלצת מכיוון שהיא מאפשרת לדלג על תורים ארוכים בדלפקי הכרטיסים ומבטיחה כניסה חלקה למוזיאון. יתר על כן, חלק מאפשרויות הכרטיסים עשויות להיות זמינות רק באינטרנט, כגון סיורים מודרכים מסוימים.
 • האם סיורים מודרכים זמינים בשפות שונות?
  כן, סיורים מודרכים זמינים במספר שפות, כולל אנגלית, צרפתית, ספרדית ועוד. הקפד לבדוק את זמינות הסיור ולהזמין מראש כדי להבטיח את השפה המועדפת עליך.
 • מהן שעות הפעילות של הלובר פריז?
  מוזיאון הלובר פריז (Louvre Paris) פתוח מדי יום בין השעות 09:00 ל-18:00, למעט בימי שלישי בהם הוא סגור. הוא מציע גם שעות ארוכות בימי רביעי ושישי, ונשאר פתוח עד 21:45 כדי לארח מבקרים בערב.
 • כמה זמן כדאי לתכנן לבלות במוזיאון?
  ביקור בלובר פריז יכול להימשך בין כמה שעות ליום שלם, תלוי בתחומי העניין שלכם וכמה אתם רוצים לחקור. באופן אידיאלי, להקצות לפחות 3 עד 4 שעות כדי להעריך באופן מלא את האטרקציות המשמעותיות ואת יצירות מופת.
 • האם יש הגבלות על פריטים שניתן להכניס למוזיאון?
  כן, ישנן הגבלות על תיקים גדולים, מזוודות ופריטים מגושמים אחרים שעלולים להוות סיכון ביטחוני או אי נוחות למבקרים אחרים. לוקרים למטען זמינים לאחסון בכניסה למוזיאון.

יתרונות הביקור בלובר פריז

גלו את היתרונות הרבים של חוויית הלובר פריז כמבקרים:

 • אוסף אמנות ברמה עולמית: צפו באוסף הגדול והמגוון ביותר של אמנות וחפצים מתקופות ותרבויות שונות.
 • חוויות למידה אינטראקטיביות: השתתף בסיורים מודרכים, ביקורים מודרכים קוליים או אפילו סיורים וירטואליים כדי להפוך את החוויה למרתקת ואינפורמטיבית יותר.
 • יצירות מופת איקוניות: צפו ביצירות אמנות ידועות לשמצה כולל המונה ליזה, ונוס דה מילו, והספינקס הגדול של טאניס, בין היתר.
 • חשיבות היסטורית עשירה: חקור את ההיסטוריה של הציוויליזציה האנושית באמצעות מגוון רחב של ממצאים עתיקים וממצאים ארכיאולוגיים.
 • משך ביקור הניתן להתאמה אישית: בחר בין ביקורים קצרים או סוחפים יותר, בהתאם לעניין וללוח הזמנים שלך.
 • נגישות: מוזיאון הלובר פריז נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית, ומציע אירוח למבקרים בעלי קשיי ניידות.
 • ידידותי למשפחות: מציעים מגוון פעילויות ומשאבים המותאמים לילדים ולמשפחות, ומבטיחים חוויה מהנה לכל הגילאים.
 • שילוב של ישן וחדש: מזג את הקלאסי עם המודרני תוך התפעלות מיצירות אמנות עכשוויות לצד יצירות מופת היסטוריות.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בלובר מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן